Jump to content

Grzesiek90

Members
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

About Grzesiek90

 • Rank
  Member
 • Birthday 05/03/1995

City (optional)

 • Miasto
  Piła

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. tak na szybkiego dzisiaj bo tylko porządki w domu, żeby coś dzisiaj machnąć. Prawdę mówiąc to nie miałem pomysłu na cień na podłożu jak go zrobić i coś tak myślę, że ten 6b to chyba za miękki był :/
 2. powiem Ci, że F chyba najczęściej używam, staram się też bardziej miękkimi rysować, może ta ziarnistość wynika z tego, że mam bardziej ziarnisty papier i jakoś nie naciskam mocno ołówkiem ;p a właśnie coś tak myślę czy nie pobawić się z owocami ^^
 3. Ok, dzięki :) następnym razem wrzucę jakie tradycyjne rzeczy typu anatomie człowieka albo jakieś owoce i przy tym poćwiczę cienie, bo nie jestem pewien do końca czy dobrze mi wychodzą.
 4. Dzięki wielkie za pierwsze komentarze :) Zapomniałem dodać, że ja tego nie robiłem z pamięci tylko ćwiczyłem na innych zdjęciach. Tak planuje w dalszej kolejności poćwiczyć nad proporcjami i ogólnie kształtami, a później poćwiczę detale :)
 5. Cześć, od dłuższego czasu tylko obserwowałem to forum i tylko sporadycznie coś narysowałem wiec nie zakładałem swojej teczki, ponieważ nie byłem systematyczny w rysowaniu. Jak na razie rysuje tylko tradycyjnie ołówkiem, piórkiem lub węglem. Chciałbym usłyszeć wasze opinie abym mógł wiedzieć nad czym muszę popracować bo wiem, że mam duże braki a to kilka moich krótkich i dłuższych rysunków:
 6. ten temat przypomina mi film "28 tygodni później" :D
×
×
 • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy