Skocz do zawartości

[WIP] Trial Park [WWW]


TIMOTI

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! [po bardzo bardzo dlugiej przerwie :)]

Postanowilem tutaj napisac gdyz chce zmienic wyglad strony a co za tym idzie chce aby już strona się dobrze prezentowała [aby była czytelna i przejrzysta]

Potrzebuje waszych rad/pomocy aby zrobić naprawde dobrą strone gdyż tym się od niedawna zajmuje i jeszcze mi tak super nie idzie...

 

Otóż spójrzcie na to

 

http://ezo.webd.pl/projekts/

 

Chodzi jak narazie o sam TOP gdyż reszta jest jeszcze nie dopracowana i ulegnie zmianie...

Piszcie czy top się ladnie prezentuje czy musze jeszcze pozmieniac go ?

I piszcie rady jak menu mógłbym zrobić etc...

 

Wszelkie sugestie mile widziane :)

Wiem że nie rewelacja ale mam nadzieje iż z wasza pomocą będzie lepsza niż aktualny design strony :].....

 

Jeszcze raz dzieki za pomoc z góry i Wesołych Spokojnych i Owocnych Świąt oraz udanego Sylwestra [spóźnone troche ale lepiej pózno niż wcale :) ]

 

PS to jest WIP więc na łamach tego będzie się zmieniać wszystko gdyż nie jestem jeszcze tak wprawiony aby samemu sobie z wszystkim poradzić i dobrać

 

PS 2 Czy interesuje się ktoś Bike Trialem ? Jeśli tak to czy mógłby mi pomuc w prowadzeniue WWW/Forum ?? [Korzystająć z okazji - nie podam tu linka gdyż napewno nie moge bo zasady :/ , ale widać go na layoucie :) oraz na PW jak coś ]

 

PS 3 mam nadzieje iż "PS 2" nie łamie regulaminu i przez to mi nie skasujecie

wątku ? :)

 

PS 4 To narazie tyle :)

 

Ho ho ho...... Merry Christmas :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

poszczegolne elementy nie komponuja sie ze soba w ogole. "jakaś taka za prosta" (ardeni) to malo powiedziane: mozna robic strone minimalistyczna, ale niech to ma jakis klimat: tutaj to wyglada jakbys nasteplowal clipartami, przy czym kazdy "z innej bajki". imho wyglada jak tzw. "strona domowa" gimnazjalisty-modemowca sprzed kilku lat. wiekszosc (jezeli nie wszystko) do wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności