Skocz do zawartości

Punkty Max3D.pl


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Malutka zmiana na forum. Od 24.12.2004 został wprowadzony system punktacji dla osób udostępniających materiały na strony serwisu.

 

Więcej w regulaminie: http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?p=171869#post171869

 

--

 

Chciałbym wyróżnić w jakiś sposób osoby udostępniające materiały na strone - takie jak tutoriale, ich tłumaczenia czy zredagowane w pełni newsy. Być może wpłynie to również na wzrost pojawiania się nowych materiałów na stronie.

 

Jest to drobne wyróżnienie dla takich osób, w szybki sposób możemy sprawdzić za co dane punkty zostały przyznane. Mam nadzieje, że ten pomysł się przyjmie ... wprowadziłem go dość nagle.

 

Nie chciałbym również aby osoby które udostępniały takie materiały wcześniej czuły się pokrzydzowne. System działa od kilku dni ale jeśli ktoś udostępniał podobne materiały wcześniej prosze o kontakt. Indywidualnie się tym zajme i puzupelniam luki. Mysle ze wtedy takie wyjscie bedzie lepsze, chcialem uzupelnic wszystkim punktacje ale jest to ciezkie do wykonania. Zawsze moze mi ktos umknac a nie chce zeby ktos czul sie pokrzywdzony. Dlatego prosze o kontakt.

 

Oficjalnie od 24.12.2004 system obowiazuje i jak na razie tylko dwaj uzytkownicy maja takie punkty w pisane ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności