Skocz do zawartości

pokoj


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jest ;) bo inaczej być by nie mogło.

 

Fajnie ci wyszedł (całkiem mistycznie) fragment stołu z książką. Ale ogólnie nie wnikając w szczegóły praca jest nierówna klimatycznie. W tego typu pracach bardzo ważne jest operowanie mrokiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

msz racej ale to jest moja pierwsza praca jaka w zyciu zrobilem w 3d studio, bo na poczatku robilem same szklanki albo probowalem wlasnie zrobic ta ksiazke i pozniej dopiero wszystko zlozylem w calosc, wiec nie dziwcie sie ze takie wszystko proste, chcialem zrobic jeszcze cieknaca krew z krzyża ale nie wiedzialem jak mam to zrobic :(((, albo zrobic troche porozwalana sciane ale moj komp i tak juz sie meczyl wiec zostawilem to w spokoju, sprobuje moze zrobic swoj pokoj, przynajmniej bede mial jakis tam przyklad :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do modelingu.. no spx wyrobisz sie;) klimatyczne kolorki, ale jakos tak hmm ni to jasne ni ciemne ;) nie wiadomo co jest dokladnie teamtem a co tlem pracy :) ogolnie to wszystko jest tematem ;d to zle ;) skup sie na jednym elemencie a reszta to juz tylko dekoracja ;) imho...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na pierwsza prace to calkiem niezle, pociesze Cie ze w mojej klasie 3D, po 8 miesiacach nauki Maxa, wiekszosc klasy nawet tego by nie zrobila.

 

Moje uwagi:

 

Ksiazka, pioro, swieczke... co by sugerwalo ze to sie dzieje circa roku 1500. Stol jeszcze pasuje i siedzenie, ale sciany i kominek masz kompletnie nie tak. Okno tazke.

 

Jak Gotham sugerowal, wogole nie trzeba bylo pokazywac tych scian, tylko troche tlace sie drewienko w kominku. W takim wypadku swiatlo z okna by dawalo ksiazke w centrum uwagi i dodawalo atmosfety. (mozedaj kraty w oknie zeby cienie w swietle byly)

 

Jezeli juz chcesz pokazac sciany to zmien tekstuty na kamien. No i te \"narozniki\" w rogach miedzy sciana a podloga, ja bym sie pozbyl kompletnie (jezli urzyjesz kamienia).

 

Pulka po prawej, dodaj podpurki jakies moze.

 

ehh...sie rozgadalem... chyba mi swierzego powietrza trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak ps, teraz wylukalem jeszcze jeden bald, chodz o to swaitlo, widac z tad ze to spot light i to komicznie wygloda:) kwadratowe okono a poswiata jaki zostawia jest okragla.. co tam za oknem kttos latarka swieci czy co? nie rozumiem o co chodzi ;d kip workin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za wszystkie uwagi :)

teraz juz bede bardziej uwazac co ma byc tematem pracy bo w tej wlasciwie to nie mialem, tak po prostu sobie cos robile teraz robie kuchnie :) i chcem przedstawic brud po gotowaniu przed swietami,jakias maka na scianie, w piekarniku juz stygnace swuatlo, sztucce wypolerowane itp. :) a z tym swiatlem to rzeczywiscie kicha byla :( a co do jezuska to nie wiem kompletnie jakmam go zrobic zeby wygladał realistyczniej robilem go chyba z 4 godziny i tylko to mi wyszlo :( ale trzeba sie uczyc dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności