Skocz do zawartości

Kulka


{VeTeR}

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Przedstawiam tutaj krótki filmik z kulka a'la matrix... To moje pierwsze połączenie filmu z 3d. Rozmycie zrobione jest na participlach - niestety są kwadraciane troszke. Macie moze propozycje jak to usunąc ? Probowalem z alpha z jakimś kszatłtem, ale czas znacznie się wydłuża [ o pare h ]...

 

klik

 

[ Pozdrawiam VTR ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

to ja powiem w ten sposub..efekt jak efekt mozna go zrobic na 100 innych sposobow ale wyglada ok..a wygladalo by owiele lepiej gdybys nie zatrzymal filmu..klatka stop tylko uzyl retaimerem tak aby plyninie zwalnial najlepiej w aftereffects cus takiego uzyskac..takie jest moje subiektywne zdanie..ale poniewaz dostalem pozytywa od ciebie to powiem to tak... O fuck stary zajebiscie rob tak dalej :) .. no i ta kula wez przynajmniej zrob zeby sie krecila bo kule tak nie lataja..powodzenia i milej pracy nad filmikiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcialem to zrobic w jeszcze inny sposob - wstawic film w scene i obracac kamerą o pare stopni . Symulacja przestrzeni - lipa bo lipna ale przy takim malym kącie ruchu moze by to wygladalo. A co do stopklatki - musialem tak zrobić bo 24fpsy były i sie robily jakies paski - teraz juz wiem o co chodzi , ale oryginału juz niemam ...

 

dzieki za komment

 

 

 

[ Pozdrawiam VTR ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widac ze kamera ma nieco problemow widzac jednoczesnie mniej i bardziej agresywnie doswietlone miejsca, tej klasy kamery nie lubia zabradzo takich warunkow. Dzwieki sa raczej marne napewno latwo spotkac filmy z ktorych mozna wyciasc odpowiednie te sa niczym jak ze starych gier, takze dosyc kiczowaty jest moment kiedy widac zolta flare przy wystrzale.

 

Jesli chodzi o kule i to co za nia pozostaje jest malo przekonywujace i jeszcze ta nieszczesna stop klatka... wszyscy na czarno a jeden koles w bieli to chyba male niedopatrzenie. Ale widze ze mlodzi jestescie tak wiec mimo ze sa babole wazne ze sie cos nakrecilo, pisze ze to fragment tak wiec lepiej zrobic cos krotkiego a nieco lepiej sie przylozyc do pewnych aspektow. Wystrcza male modyfikacje i wyglada nieco bardziej filmowo.

 

nonpost.jpg

 

poster.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności