Skocz do zawartości

Nauka za $


TIMOTI

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Z tego powodu iż dawno nic nie robiłem , i chce to jak najszybciej nadrobić .. szukam kogoś z Bydgoszczy kto mógłby mnie uczyć 3dsmaxa za kase...

Cene z propozycją piszcie tutaj ...

 

Chodzi mi aby to był ktoś kto umie bardzo dobrze tworzyć grafike bo podstawy to ja umiem , ale nie umiem np ludzi , samochodów modelować :/

 

Jeśli ktoś zainteresowany to pisać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hmm ciekawa propozycja, ale mam wrażenie że sam od siebie w naukę nic nie włożyłeś. Internet aż ocieka wiedzą dzięki której poznasz soft i nauczysz sie wszystkich jego tajników. Szkoda twojej kasy, jak już na siłę chcesz się pozbyć gotówki to lepiej zainwestuj w płatne videotutoriale, lecz potraktuj to jako ostateczność, ponieważ w internecie znajdziesz równie dobre i darmowe samouczki. Zacznij od 3d-palace.com, "nałumiesz siem" modelować audi i różne badziewia. Reszta przyjdzie sama z czasem, człowiek całe życie się uczy :]

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeeee TIMOTI ty nie sciemniaj ze nie umiesz modelowac mi sie cos wydaje ze to ty chcesz dawac lekcje za kase;)

a tak na serio jak nigdy nie robils samochodu a masz jakies doswiadczenie w modelowaniu(a ty masz) to samochod nie bedzie dla ciebie trudny wiadomo ze nie bedziesz robil odrazu super extra samochody ale po lekkiej nauce (kilka modeli wykonasz) bedziesz juz mogl powiedziec ze umiesz a nikt cie nie nauczy modelowac (organike i car'y) sam musisz sie nauczyc a pojecia (zagadnienia) zwiazane z danym tematem np. jak zrobic zeby tu bylo gladko bez bugow i ostro:) mozemy ci powiedziec na tym forum za FREE:)

 

wiec jaki jest wniosek??

nikt cie nie nauczy modleowac jak masz podstawy to teraz tylko je szlifuj trenuj trenuj i bedziesz umial

kazdy kto jest mistrzem albo to w organice albo w samochodach zrobil dzisiatki tych rzeczy tacy od organiki(klicek P. gotham.....)maja dziesiatki godzin i dziesiatki modeli dzieki ktorym sa teraz lepsi wiedza duzo o tworzeniu siatek jak zaczac zeby bylo dobrze maja wiedze potrzeban do tworzenia i maja doswiadczenie:D

takie jest moje zdanie jak chcesz nauczyc sie oragniki albo pojaz jakis to stworz temat w wip i do roboty zobaczysz stworzysz kilka glow klika carow i bedziesz czul sie w tym lepszy:)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Bilay, Nielot007, Kurt_hectic.

Chyba posłucham Was i zaczne z tutków się uczyć no i duuużo modelować :]

Mam nadzieje że coś tam jeszcze pamiętam gdyż przerwa była ogromna...

 

Dzięki dzieki dzieki... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobre tutoriale ksiazki itd. hmm niezla sprawa (pochlania duzo czasu)

to nie to samo co szkola urzytkownicy forow lub przyjaciele (ze znajomoscia 3D) itp.

takie jest moje spostrzezenie ja bym na twoim miejscu poszukal jakiejs szkoly specjalizujacej sie w 3D hmm chyba najblizsza jest w Hamburgu :]

najgorsze jest to ze nie wszyscy pracodawcy potem poszukuja freelancerow :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności