Skocz do zawartości

[architektura wnętrz] łazienka #1


SansSerif

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ladne qrde ;]

 

kranik w brodziku by mi chyba w tyłek właził ;] (jakie to szczescie ze nie dla mnie) ;]

 

widze ze light cache sie sprawdza ;]

 

fajny ten caly mebel ... nóżki alkiem sie kojaza z serią SMD maxalto ... ;]

 

---Edit---

 

dobra bidet qrde ... glowa mnie boli dzis caly dzien ;] cicho :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ladne qrde ;]

 

kranik w brodziku by mi chyba w tyłek właził ;] (jakie to szczescie ze nie dla mnie) ;]

 

widze ze light cache sie sprawdza ;]

 

fajny ten caly mebel ... nóżki alkiem sie kojaza z serią SMD maxalto ... ;]

 

bingo

a co do tego dziwnego urządzenia co go ludzie znają tylko z obrazków a się nazywa "bidet" a nie brodzik to podobno siada się na nim ukrakiem twarzą do ściany :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś widziałem podobny pomysł - tyle że na szczycie wanny był kibelek nie pamietam która to była edycja konkursu ale jakoś przed albo po prysznicu/akwarium, jeżeli wiecie o czym mówie :]

 

Na tej pracy widok aż tak nie razi jak na ostatniej, ogólnie widać w genezie tej pracy Twoją ostatnią łazienke w przedpokoju- tyle że tu sie nie szczypałeś z szafami.

To jest łazienka przy sypialni ? z garderobą ? bo tam w szafie widac kurtki zimowe i takie tam - to troche ostro :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Geneza bidetu wywodzi się w prostej linii z domów publicznych.

Prostytutki ich używały do podmywania sie - bo nie miały czasu na kąpiel między jednym a drugim klientem.

 

Teraz ludziska co mają na taki gadżet kase sobie wstawiają nie wiedząc po co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie fajny pomysł, super render!! Ten shitroom with furniture #1 najlepszy spośród trzech (czy to na jakis konkurs?). A i pytanie mam :P : co to za materiał na podłodze to są jakieś płyty / bloki betonowe? Bo strasznie ciekawie to wygląda w zestawieniu z drewnem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że jakoś nie przemawia do mnie forma tego "kombajnu", zwłaszcza gdy patrzy się na niego tak jak na 1 renderze. Najbardziej przeszkadza mi chyba proporcja wysokości wanny (zbyt mała) do szerokości ścianek prysznicowych.

Koło ma w katalogu podobny kombajnik, tyle że bez prysznica, a wc i bidet są podwieszone z boku wanny. Tam mi się forma bardziej podoba (jest prostsza i nieprzekombinowana;-), ale u Ciebie podoba mi się znowu to połączenie wanny z prysznicem.

Albo wyrównałabym proporcje poziomu i pionu, albo zróznicowała materiałowo.

 

Poza tym jak na Ciebie materiał drewna taki sobie;-) Materiał gresu wydaje mi się fajny.

 

Czy to na konkursik Koła?

 

Acha, co do bidetu, to wymyślili go pewnie projektanci, bo tworzy zgrabną "strefę" razem z wucetem. Z samym wucetem to nigdy nie wiadomo co zrobić;-)

A tak w ogóle, to bidet jest bardzo przydatny. Naprawdę;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a propos... łazienka w garderobie - skądś już to znamy, natomiast shit room #2 to dobry pomysł... tez o tym myśleliśmy... łazienka z meblami... w prostej lini do łazienki w meblu...., ale wydało nam się to zbyt oczywiste... natomiast reazlizacja znakomita... rendery super, wygląda na to że jesteś pierwszy w kolejce do pandy...

 

ups... pomyliły mi się numerki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, mam pytanie a czy można publikować prace przed rozstrzygnięciem konkursu... ???

 

Oczywiście że nie, więc starałem się nie używać słów które wyłapałoby google ale nikt z forumowiczów jeszcze na to nie wpadł.

 

Ogólnie moje projekty w tym roku są wyjątkowo nienowatorskie i nudne wiec szans nie mam to się wystawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wystawiaj się za bardzo bo cię ktoś zaskoczy... :) od tyłu... a na poważnie sad jest straszny, garderoba conajmniej średnia, ale łazienka w meblu... to dobra idea na odwrócenie ideiiiiii , zmęczony jestem, ale entry 1 i 2 na ps2005 są super, (bez słów zrozumiałych dla przeglądarki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze wszystkich trzech ten projekt podoba mi sie najbardziej......

 

jakis taki spokojny i te materialy jakos bardziej dopasowane....

 

jestem raczej za stonowanymi łazienkami.....

 

generalnie to gratuluje przepustowości..... pracujesz jak masznka do robienia renderów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności