Skocz do zawartości

Maszyny bojowe: Mech vs WP


Gość lengel69

Rekomendowane odpowiedzi

Gość lengel69

Witam,

tak sobie pomyslalem, ze podejde do tematu odrobinke inaczej - zamierzam przedstawic scene walki miejskiej ogromnego mecha z oddzialem Wojska Polskiego. Na razie sciagnalem pare inspiracji i plany paru pojazdow wykorzystywanych w WP. Zamierzam stworzyc cala oprawa, tak wiec nie przewiduje wykorzystania zdjec. Wkrotce wrzuce koncept i rendery testowe.

 

Pozdrawiam

 

Lukasz Engel (Artist formerly known as lengel :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

zamochodziki zgrupsza sa ok, ale ta noga mecha niewyglada najladniej, nie podoba mi sie sam koncept, wiem ze jest to trodny element, hehe jak dla mnie najtrudniejszy zrobic ciekawa stope, Twoja wyglada jak bys nie mial pomyslu, powalcz z ztym bo warto pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lengel69

Na noge faktycznie nie mam pomyslu :) Brdm 1 modelowalem na podstawie planow ze strony nie pamietam jakiej ale moge dorzucic, znajome moga Ci sie wydać tylko "zryciakulami" bowiem pochodza z ktoregos total maps ... chyba 7. Jak Ci pokaze siatke to sie zorientujesz ze sam modelowalem - brak detalu itd - docelowo chce podciagnac model i pokombinowac z tekstura na podstawie zdjec. Nie do konca wiem jaki wstawic KM bo na planach byl zaznaczony mniejwiecej tak jak to wyrenderowalem :) Opony sa lipne i musze cos wycisnac ze swojej dynki. Wkrotce ogarne troche inne tematy nad ktorymi ostatnio siedze i bede mial wiecej czasu na przycisniencie tematu bitwy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lengel69

generalnie w necie mozna znalezc mase roznego rodzaju modeli, ale to chyba nie o to chodzi zeby robic kompozycje z "cudzesow" Generalnie wszystko zamierzam zrobić sam, jesli chodzi o tekstury to na beczkach jest znak radioaktywności ktory wzialem z TT7 i najprawdopodobniej bede sie posilkowal roznego rodzaju elementami textur, ale to wszystko. Nie wiem czy sie wyrobie z odpowiednim nasyceniem sceny detalem i atmosfera ... ale w koncu to bitwa ... Jak na razie moim faworytem jest "Patrol w Iraku" - powaga.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności