Skocz do zawartości

tekstury drzew


michał

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanowne zgromadzenie poraz pierwszy. I na wstępie przepraszam jeżeli moje pytanie będzie:lamerskie/nie na miejscu/niestosowne/głupie/Smieszne*

 

Jestem architektem i raczej początkującym grafikiem. Ostatnio z nadmiaru wolnego czasu zająłem sie \"produkcją\" dodatków do mojej jedynej i ukochanej gierki - Flight Simulator. I tutaj prosba do Państwa. Szukam textur/ bilbordów/parawanów (nie wiem jak to fachowo nazwać) drzew, najchetniej właściwych dla naszego klimatu. Nie muszą to być wysokie rozdzielczości ale byłoby super gdyby były one wyodrębnione tzn z tłem w jednym kolorze. Szukałem po sieci i w/w linkach ale z mizernym wynikiem.

Z góry dziekuję za każdą podpowiedź i radę.

pozdrawiam.Michał [pomocy]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Znowu mam honory powitać nowego użytkownika Forum - Więc witam serdecznie i mam nadzieję ,że będziesz tu często zaglądał.

A co do pytania - podam najprostrzy sposób na świecie - www.google.pl - i w wyszukiwarce grafiki wpisz \"tree\".

Pozdrawiam.[piwo]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest taka malutka ksiazeczka helionu (nie mam pojecia czy jeszcze dostepna- jest strasznie stara) do dosowej wersji 3d studio w calosci temu poswiecona. czasem na allegro ja widuje za jakies 2 zeta. a jesli nie znajdziesz to pozostaje photoshop... :):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności