Skocz do zawartości

Piekna i Bestia:"Randka w ciemno"


FireHunter

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Dosc dlugo myslalem nad jakims ciekawym konceptem, mialem kilka pomyslow ktore byly zainspirowane tym co znalazem na necei ale jednak postanowilem ze bedzie to cos orginalnego (mam przynajmniej taka nadzieje). Wiec pracka bedzie przedstawiac lesnego duszka ze skrzydelkami i takimi tam (piekna) oraz jakiegos demona (moze wampir moze wilkolak). Ich spotkanie jest wynikiem zbyt intensywnego przesiadywania na czatach i ircah wiec oboje sa troszke zdziwieni i zaklopotani zaistniala sytuacja. Bede sie staral by cala scenka wygladala dosc zabawnie no ale oczywiscie zoabczymy co wyjdzie. No to chyba na tyle chwilowo. Zabieram sie za koncept. Updatey wkrotce :)

pozdrawiam.

 

... koncepcik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

nie no pomysł po prostu genialny

domyslam sie, ze bedzie to robił w stylu cartoonowym?

ciekawe jak pokazesz ich zaklopotanie i zdziwienie. fakt, że poznali sie w necie, też przedstawisz na obrazku czy bedzie to tylko napisane w info do obrazka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, niezle, ja to widze w takim sielankowym lesie, kamera zza pleckow duszka i demon siedzi na skale juz zniecierpliwiony i troche zdenerwowany pierwsza randka, i scena jest ze akurat aniolek nadlecial i trzeba tu widizec mine demona ktora ja widze w glowie, hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie z tymi kolanami to jest tak ze na referkach nie zabardzo je widac przez ten miensien, a co do przedramienia to jest tylko takie wrazenie bo dlonie sa za dlugie, no ale to juz umyslnie wiec chyba tak zostawie, stopy bede jescze poprawial.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

emenemsbis co do sesji to zeczywiscie pewnie sie skonczy szybciej niz mi sie wydaje :D ale na szczescie jeszcze sie na dobre nie zaczela. co do modelu to naprawde chetnie poznam Twoja opinje na temat potworka bo w sumie na koncu i tak wrzuca nas do jednego worka (i tutaj uklon do organizatorow bitwy :D).

 

btw wiadomoscie dla moich licznych fanow :cool: update kobiety juz niedlugo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehhe no w sumie ona nie ma byc straszna tylko smieszna no ale nad tym bede jeszcze pracowal. staralem sie raczej zrobic tepego miesniaka. zostaje mi jeszcze ustawienie pozycji i wyraz twarzy i w tym tez bede staral sie uchwycic glupkowaty charakter postaci (moze sie uda, ale jak znam zycie to pewnie nie...)

 

ok update kobiety. ten model ma calkiem niezla historie (poprzednia bitwa). tym razem jednak pomeczylem go dosc ostro poprawilem siatke, uszy, rysy twarzy i w sumie jestem zadowolny, zobaczymy jeszcze jak wyjdzie mi usmiech i zeby ale jestem dobrej mysli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak ma wygladac glupkowato to powzoruj sie troche na ograch z gumisiow:D one tam wygladaja totalnie glupkowato,sa smieszne,dla gumisiow straszne, wogole sa brzydkie ale sympatyczne:D a skoro ma byc smieszny to bedzie nago czy w majtusiach w serducha??:>a piekna bedzie miala zasloniete ucho?? jak nie to przydaloby sie je troszke poprawic...takie moje zdanie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry obrazisz się, ale wygląda jak ci co na siłowni często bywają (płci męskiej)

bary, dziwnie odstające sztywne ucho, szyja grubsza niź głowa i rzęs nie ma... no i usta takie płaskie i rozległe

 

ps1 mozna sie ze mna nie zgodzic

ps2 powiedziałem to dla dobra pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no spoko ;)

jak narazie koncentrowalem sie na samej twarzy bez szyji, skonczylem wlasnie prace nad szyja i barkami i teraz to wygladal lepij, co do ust to oczywiscie bedzie cos zupelnie innego bo ona bedzie sie usmiechac wiec w sumie niktore twoje uwagi sa dosc sluszne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności