Skocz do zawartości

Piękna i Bestia: "Mój przyjaciel..."


Maxym

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Pozdrowienia dla Wszystkich!

Kilka dni na chorobowym pozwoliło mi na chwilę przemyśleń i oto rezultat.

Po pierwsze postanowiłem wziąć udział w bitwie , po drugie powinno mi starczyć czasu choć wracam do roboty (ostatnio się udało), po trzecie pomysł:

Miałem na myśli dwa, jeden to dwie rybki w głębi oceanu (ale gdzieś to już zauważyłem), drugi, który wybrałem, przedstawiony poniżej.

Scena przedstawiać będzie idącą przez w miarę mroczny las (to zależne będzie od rozwoju koncepcji i kompozycji sceny ) małą dziewczynkę, prowadzącą na „smyczy” tytułową bestię.

Historię opowiem później.

Na razie tylko skan szkicu bestii, od której zacznę pracę:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

emenemsbis - całość będzie w 3D, ewentualnie podzielę na warstwy i dokonam lekkiej korekcj w 2D. Jak na razie tylko tyle, myślę że do soboty będzie HigPoly, a w niedzielę tekstura.

Dodatkowo postanowiłem bestię lekko okaleczyć, tak że brakujące kończyny będą mechaniczne.

Bestia w wersji: Low i MedPoly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Część organiczna bestii skończona (siatka). Niedziela miała mi posłużyć wykonaniu tekstur, a widzę że zejdzie mi trochę czasu nad rozłożeniem mapowania. Poza tym szukam koncepcji na pokolorowanie skóry, raczej zrobię ją w jaśniejszym odcieniu aby była widoczna w lekkim półmroku lasu i wśród krzewów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dłuższej nieobecności!

Chyba ostateczna próba kolorowania tułowia bestii. Nie wiem czy czasami nie stonować lekko ubarwienia, ale nie za bardzo mam czas roztkliwiać się nad tym...

Obecnie pracuję nad ubraniem i brakującą ręką...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności