Skocz do zawartości

minibitwa 2:maszyna bojowa[tesla tank]


stich

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłem wystwić coś swojego w tej mini bitwie. Jest to moja pierwsza praca na forum, a zarazem pierwsza praca lp. Maszyna cos jak tesla tank z Red Alert.

 

http://www.stich3d.republika.pl/

 

Jest to jeszcze ni skonczone nie mam pomyslu jak zrobic uchywty na dzialka zostalo mi jakies 200 poly.

 

Więc wszelkie podpowiedzi mile widziane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

hi stich ;), ogladalem ta kreskowke z Toba w roli gl.- fajna navet ;) . co do pracki- no ucz sie ucz. narazie jest prosto, bez polotu, nie ma harmonii. obookaj model np. bratona, bedziesz wiedzial w co mierzyc.

zeby znow nie wyjsc na glupiego krytyka powiem Ci co ja bym poprawil:

1) ten cylinder na srodku jest za bardzo brylowaty - nigdy nie zostawiaj czystych bryl, bo wpadaja w oko i psoja calosc ( oczywiscie sa granice)

2) skasuj koniecznie te kolka- zabraly Ci mase poly, a i tak nie sa super. skasuj je i zastap 2 stronnymi planami > 4 vertexy> 2 poly > 4 tri , i nanie nanies texturke z kanalem alpha tych kolek. efekt moze nie bedzie super ale za to bedziesz mial kilkadziesiat poly w kieszeni

3) reszte poly przeznacz na dodatkowe elementy- detale, bo malo jest bajerow...

4) muszisz lepiej operowac ksztaltami- calosc jest nie harmonijna (jak lookniesz na model bartona w 1 sec kapniesz sie o co biega)

mam nadzieje, ze cos pomoglem, pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności