Skocz do zawartości

Ołówek: Grób


ciuciu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

fakt... trochę to małe, ale coś widać

Szkoda, że światło które jest w scenie, odbiega tak mocno od właściwego źródła światła na niebie... byłby lepszy kontrast, klimat, itp.

Zapewne sporo dłubania Cię to kosztowało. Dużo detali tam widać. I to co miało w głowie też było pewno niebanalne...

chętnie zobaczyłbym więcej Twoich prac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za ten \"filatelistyczny\" rozmiar, ale tak mi wyszło, kiedy go zmniejszyłem do 85 k, w rzeczywistości po zeskanowaniu miał 22 MB i tak to wyszło. A jeśli chodzi o coś nowszego to mam coś, no i może troszkę większe. Dzięki za krytykę.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz tego co leander ja zauważyłem jeszcze kamola na samym środku kanału, wcale się nie dziwię, że z boku sterczy wrak statku.

A tak na poważnie styl jest rzeczywiście fajny, jeślibym miał coś nieopatrznie nieopierzenie sugerować to żeby była taka gradacja światłocienia ze zróżnicowaniem na pierwszy plan i dalsze. Że niby te kamole z przodu jako dalsze od księżyca są ciemniejsze a potem to tak schodzi do centrum tj. miejsca gdzie odlaski na wodzie doprowadziły nas do statku. Ale jakby co to ja się nie znam.

Podobają mi się twoje prace.

Pozdrowienia:):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności