Skocz do zawartości

[Vray] blad ladowania pluginow? [3dsmax]


spinal

Rekomendowane odpowiedzi

Otoz mam problem który dręczy mnie już od wersji 1.47 Vraya (teraz mam wersje 1.5 RC2 pod maxa 8). Chodzi o to że po instalacji Max nie chce ładować poszczególnych pluginów tego rendera, są to miedzy innymi: VraySky, VrayFastSSS, VraySphere, VRayPlane i jeszcze kilka innych wczesniej olalem to bo wszesniejsza wersja 1.47 byla pod maxa 6 i pomyslalem ze to problem kompatybilnosci, ale teraz jak zainstalowalem tego pod maxa 8 to mnie szlak trafil ze mi wywala blad przy ladowaniu tych pluginów. Blagam pomozcie mi. Bede naprawde wdzieczny jesli mi pozwolicie zaoszczedzic troche wlosow na glowie, bo teraz to juz je z nerwo rwe naten problem :p. Pozdrawiam i z gory dzia za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

heh, spoko spoko. Tobyla pierwsza czynnosc jaka zrobilem. Wywalilemcaly folder Vrayplugins w katalogu z pluginami oraz pluginy Vraya lezace luzem w katalogu PLUGINS. Nastepnie wywalilem z glownego katalogu DLL - ki. orazVray Spawner i VraySerwer oraz plik konfiguracyjny i nic to nie dalo:(:(:(. Kicha no. Walcze z tym i walcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności