Skocz do zawartości

[Vray] skad trial v-ray? [3dsmax]


Neiraa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

swietnie poprostu! w faq tego nie znalazlam to pytam kulturalnie, ale widze, ze to nie na miejscu.

 

Neiraa: ależ jak na miejscu, lecz zgodnie z dawno już ustalonymi zasadami nie pytamy się o rzeczy oczywiste.

robimy to ot tak, żeby się zmobilizować do działania i nauczyć korzystać z google lub innych źródeł dostępu do informacji.

 

co zaś za tym idzie (również zgodnie z regulaminem) osobom, które liczą na łatwe i przyjemne podanie informacji na tacy staramy się naprowadzić nasz punkt widzenia i pokazać tą "jasną stronę mocy".

 

jednym słowem: sa pewne zasady i nic tego nie zmieni. zauważ, że nie ja "szanowny moderator" odezwałem się jako pierwszy w tej kwestii, lecz zrobił to użytkownik Junior któremu to serdecznie dziękuję za odwalenie za mnie roboty i zapostowanie o wysiłku na forum.

 

dodam tweety, szanowny moderatorze, ze skoro podaje tutaj mój nick to nie po to zeby nazywac mnie inaczej.

 

co zaś do użycia imienia zamiast nicka to przepraszam. często wiele osób zwracając się do kogoś w żartobliwym tonie używa tutaj imion (chociaż są zupełnie inne niż nicki).

widać tutaj to nie załapało. oczywiście masz rację i raz jeszcze przepraszam.

 

gwoli ścisłości (i aby sprawiedliwości stało się zadość) zapraszam do lektury regulaminu forum max3d.pl

 

jednocześnie publicznie wpisuję pochwałę za to że nie nazwałaś wątku w stylu "Pomocy!!!" lub "Help!"

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, w takim razie przepraszam za zawracanie glowy. Z cennego zródla, jakim jest google skorzystalam, ale chcialam tutaj zasiegnac rady, cóz, przeliczylam sie.

A, ze nie zalapalam, ze zwrot imenny ma byc zartobliwy, kiedy uzyty jest w napomnieniu...hmm, jakos malo to zartobliwe bylo, cóz.

I niezmiernie dziekuje za pochwale, doceniam gest.

Watek mozna chyba juz zamknac.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności