Skocz do zawartości

Tygodniowy Speed3d sesja 7 - sympathetic zwyciezca!


KLICEK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Witam :)

Gratuluję wygranej :) packa (dłoń) ładna i częściowo zgadzam się z pikSar'em. Render może nie wygrał ale w zwycięstwie sporo pomógł.

 

Czekam na kolejnego speed'a :) może tym razem uda mi się zdobyć jakiś głos ;p

Jeśli można coś zasugerować to na temat kolejnego szybciora proponuję modelowanie sphere'a ;p to mi dosyć wychodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piksar sie nie zgadzam :) wedlug mnie model najladniejszy byly jeszcze ladne dwa (wachalem sie) ale ten byl najladniejszy :)

choc wachalem sie gdyz te zyly sa za ostre i psuja efekt ale luknalem jak zrobione i widze ze wystarczy lekko przesunac vertexy aby bylo super :)

szczegol jest model dobry :budowa" dloni tez :)

ogolnie super :)

adek tez zrobil ladna dlon :)

a render nie jest taki dobry bo tlo nie pasuje do modelu :)

pozdro i gratuluje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem przedstawienie tego modelu mialo duze znaczenie. A moze poprostu to model zdeklasowal wszystkie inne i dlatego ludzie z forum - w wiekszosci znajacy sie na modelowaniu tak zaglosowali, bo chyba wiadomo ze w speedmodelingu nie ocenia sie renderow/materialow etc. tylko sam model(tylko jak tu oceniac cos co jest pokazane tylko z jednej strony?). Jesli tak nie bylo to pracka powinna byc w speed renderingu o_0

W kazdym razie gratuluje wygranej sympathetic! Wybierz jakis fajny temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratuluje wygranej,

 

dziwi mnie tylko że wygrywa model przedstawiony częściowo, jednak oprawiony w ładną ramke i wyrenderowany

kłóci się to ze speed modelingiem bo dochodzi composing i rendering

 

a w końcu lódzki mózg jest taki, że w większości wypadków wybierze kupe zapakowaną w kolorowy papierek a batonika w szarym papierku palcem nie dotknie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model reki dobry, ale wg mnie nie najlepszy. Otoz model zostal przedstawiony z jednej strony, pewnie dlatego dosyc szczegolowa gora kosztem wewnetrznej strony dloni:P

Ale jakby nie bylo praca jedna z lepszych, wygrala i za to naleza sie gratulacje:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe oj Panowie Panowie, jest tylko jeden render reszta to screeny, malo wrzucilem, bo to na szybko wszystko, miedzy inna robota, poza tym kazdy wrzucal render wiec szanse rowne, zreszta czy wygral render ? z tego co czytam to np podobal sie detal modelu, dziwnie na to spogladacie :), ja sie tam nie przejmuje jestem zadowolony z wlasnego modelu, poziom innych tez dobry, "wyluzujcie" troszke.

 

Cta jakis Ty madry :).

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przesada była zamierzona w celu zobrazowania działania psychiki :P

 

model zwycięzcy w żadnym razie nie jest byle jaki, a reszta super, poprostu jestem na 100% pewien że dzięki ładnemu przedstawieniu go zyskał więcej głosów niż dałby dylko screeny z viewportu, niemniej jak wspomniałem nie twierdze że wygrana się Tobie sympathetic nie należy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności