Skocz do zawartości

Twarz


Michal

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

nei wiem czemu ale cos mi sie dziwne to wydaje.aha tam oka brakuje :D.to bedzie kobieta czy mezczyzna? bo jesli mezczyzna to wg mnie troche za male usta.i zdaje mi sie ze glowa troszke za duza do szyji. To sa moje uwagi ale sie niezbyt znam wiec nie bierz tego dokladnie co mowie czy jest zle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie , poogladaj sobie ludzi dokladniej , posiedz przed lustrem czy cos - zobacz , oczy sa strasznie duze , ogolnie ksztalt glowki dziwny , broda , linia szczeki , usta - kozystaj z pomocy , ustaw sobie we viweporcie rzuty z przodu z boku jakiegos kogos , cyz poprostu miej zminimaliowane jakies pomocnicze foty. mozesz zamiescic siatke , to omoze w krytyce , dobre poprowadzenie loopow znacznie ulatwia sprawe proporcji , ksztaltu ... to tyle

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proporcje poszły na spacer....

odległości miedzy nosem a ustami, ustami a brodą, umiesczenie oczu w połowie długości twarzy....hmmm.... coś mi tu nie gra stary. Weź zdjęcie, albo porządny szkic i się nim sugeruj, bo tak to karykatura wyjdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

Heeej, ten pomysł z kosmitą jest całkiem ciekawy - proponowałbym rozwinąć!! :-) A poza tym.. no proporcje trochę nie tego, jeśli chcesz wymodelować człowieka, ale jeśli Twój zamysł artystyczny jest inny to modelowanie jest spoko!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności