Skocz do zawartości

painter - marionetka


gurth

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Po pierwsze witamy na forum :)

Co do pracki:

Buzia dziadka całkiem fajnie ujęta ale juz kulki i guziki zbyt z reszta kontrastuja, wygląda to raczej jak niedokonczony szkic i rozpoczęte malowanie niz kompletna praca.Całosc potraktowałes zbyt obierznie co rzuca sie w oczy własnie przez te gadżety. Podejrzewam jednak ze prace bedziesz kontynuował a to i dobrze:) proponuje jednak wg. recepty bigle nakpierw rozplanowac całosc pracki w kolorystyce zanim zaczeniesz bawic sie w szczegóły :)

Niom i czekam na wiecej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za ocene

 

wlasnie taki byl koncept- ciezar mial sie koncentrowac na twarzy, a calosc zostala potraktowana linearnie w kątrze dla twarzy i kulek, guzikow

natomiast jezeli chodzi o kolorystyke to uwazam, ze gra walorow jest tutaj na miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh... Tiger, poogladaj sobie troche dziel wybitnych, bo swiat nie konczy sie na kiczowatych speedach i cg-malunkach z cgtalka. ;)

Nie wszystko musi byc skonczone, przegadane, fotorealistyczne. Tutaj najwazniejsza byla twarz i na niej sie skonczylo. Bardzo mi sie podoba, witam na forum:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drug nie mowie zeby robic z tego fotoreal czy speed:) Brakuje mi tylko jednej czy dwóch kresek.Praca jest bardzo ładna, ba nawet swietna bo ma zamysł. Zreszta na szutke jest tyle spojrzeń i różnych opini co ludzi którzy ja oceniaja. A i o gustach sie nie dyskutuje ;)

 

gurth: kulki i guziki niech zostana bo bez nich praca sie zrobiła troche goła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności