Skocz do zawartości

modele do 3ds maxa 2xDVD - tanio !!!


blachu

Rekomendowane odpowiedzi

do sprzedania mam 2 plytki dvd + 1 plytka cd za jedyne 60 zł - z modelami i texturami, modele wykonane w wiekszosci przeze mnie + pobrane z darmowych witryn dodaje gratis. wiecej informacji na stronce http://www.allegro.pl/show_item.php?item=259531988 (a jesli aukcja wygasła to prosze o zgłoszenia na maila [email protected])

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

nie chcę psioczyć, ale czy jesteś pewny że masz prawo sprzedawać modele pobrane z darmowych witryn?

 

jakbys przeczytala na allegro co sprzedaje a co dodaje gratis to bys wiedziala ze modele z darmoch witryn są gratis dodatkiem a sprzedaje tylko własne modele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chcę psioczyć, ale czy jesteś pewny że masz prawo sprzedawać modele pobrane z darmowych witryn?

Jak najbardziej. Tylko że wtedy trzeba napisac że opłatę pobierasz za zebranie w kupkę i nagranie płytki :D

 

Wyglada to podobnie jak kupno papierosów w niektorych lokalach. Papierosy dostajesz w takiej cenie jak na opakowaniu ale do ich ceny doliczana jest usługa otwarcia paczki w cenie 2zł :D ktorej nie można pominąc :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności