Skocz do zawartości

zestaw i7


Vit

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

w sobote udaje sie po desktopa pod maxa 2010, celowałem żeby zmiescić sie w 3500 zł. procesor i7 950, 6 gb pamieci ram ddr3 1600 MHz, grafika gforce gts450 1Gb ddr5, płyta m1366 gigabite x58a-ud3r ddr3, hdd 1TB CAVIAR sata 64mb.

Mam jednak watpliwosci podstawowa czy wydawac kase na i7 950 czy moze nieco taniej na i7 870 - a efekt ten sam podobno, czy grafika która wymienilem jest ok i czy pamiec nie jest zbyt wolna, ogolnie kupuje sprzed pod maxa pierwszy raz wiec może ktos z was w tej cenie widzi inna konfigurację jezeli tak to poprosze o info.

Edytowane przez Vit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Jezeli to poczatki z grafika, to wlasciwie kazdy sprzet jaki bys kupil w sklepie bedzie bardzo dobry. Prawda jest taka, ze i im lepszy sprzet zakupisz tym jego stopien wykorzystania bedzie mniejszy. Za kilka lat zakupiony komputer i tak wymienisz na nowy i wlasciwie dopiero wtedy bedziesz wiedzial czego faktycznie Ci trzeba.

Edytowane przez Traitor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak rączej początki bo działam dopiero od roku, ale każdą chwilę posiwięcam na nauke maxa tj jakies 6 godzin na dobe w weekend 20 na dobe :), staram sie robic jakies pracki w mental rayu i vrayu, głownie chodzi mi o to żeby skrocic czas renderowania, ogolnie czuje realną potrzebę mocnej maszyny nie ze względu że "ech dobrze by było mieć " ale ze względu " kurde jak długo to sie renderuje" Moje pytanie w sumie powinno brzemieć czy za 3500 mozna wycisnac cos bardziej zooptymalizowanego pod potrzeby maxa niz to co wypisałem w pierwszym poście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności