Skocz do zawartości

Tor (bez)przeszkod


Cug

Rekomendowane odpowiedzi

mam taki pomysl na wygranie tej bitwy ;)

animacja ma byc utrzymana w stylu pantomimy, lala bedzie biegac, skakac, pokonywac przeszkody i inne grozace jej zyciu niebezpieczenstwa ale o tym wszystkin bedzie mozna dowiedziec sie tylko z obserwacji jej zachowan i ewentualnie dochodzacych odglosow poniewaz nie bedzie zadnego toru przeszkod, oprucz lali w scenie bedzie tylko plaszczyzna ziemi i nic wiecej

narazie tyle

zabieram sie do roboty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Ja użyłem bipeda i nie żałuję :-). Dla mnie(jako początkującego) łatwo robi się szkielet bez innych zabiegów. Animację możesz zrobić importując bipeda, animując go w osobnym pliku, a potem łączysz stworzone animacje(dla początkującego wymarzona rzecz), lecz jeśli znasz się na tym bardziej to chyba lepsze są kości(nie wiem bo jeszcze do tego nie doszłem) i dają więcej mozliwości.

Witam rywala i życzę udanej animacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydało by się ciachnąć przedramię choćby na pół...

Zauważ że może nie obracając łokcia skręcić przedramię wraz z nadgarstkiem. W przypadku Twojego ustawienia nie jest to możliwe...

Reszta jest super choć moim zdaniem przesadziłeś z ilością kości w kręgosłupie i może Ci to niepotrzebnie komplikować życie...

Trzymam kciuki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze ktos mi moze doradzic w sprawie scenariusza bo man problem jak swoj pomysl zmiescic 20s

moja koncepcja jest taka:

1)przeszkod w mormalnym tego slowa zanczeniu ma niebyc ma to byc normalny swiat w jakim ma codzien zyjemy tylko nie bedzie go widac i w z tego maja sie brac wszystkie trudnosci

2) nic nie bedzie widac bo lala bedzie slepa ma to byc "swiat widziany oczami niewidonego"jesli moge tak powiedziec

 

chialem to zrealizowac w mastepujacy sposob:

akcja zaczyna sie u lali w domu, chodzi po swoim mieszkaniu parzy sobie kawe i przygtowuje sie do wyjscia- po znanym sobie miejscu parusza sie jak osoba pelnosprawna, nastepnie wyczodzi na klatke schodowa i zaczynaja sie przeszkody : schody klamki itd. , ale prawdziwy tor przeszkod czeka ja na ulicy: stopnie, krawezniki, ludie , kosze na smieci itd, potem lala jest znow w domu pije kawe (powtorka pierwszego ujecia) ale tym razem kametra pokazuje jej twarz i widas ze jest slepa.

 

niestety nie mam pomyslu na to jak zrealizowac ten pomysl w czasie krutszym niz minuta wiec jak ktos wie jak scisnac to do 20s ( regulamin) to prosze niech mi powie bo ja nie man pojecia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CUG!! Jeśli przekroczysz dozwolony czas o 2 sekundy to Cię zdyskwalifikujemy!!! Co ty sobie myślisz?

....................................

stawiaj Twój film na pierwszym miejscu... zawsze. Zrealizuj najlepiej jak potrafisz. Jeśli komisja uzna że jesteś za dobry, zbyt ambitny, niepokorny, to najwyżej potniesz swoje dzieło i wrzucisz wersję small.... a satysfakcja będzie Twoja i tylko Twoja...

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności