Skocz do zawartości

Fox Render Farma - nowa render farma w Polsce


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

Jestem przedstawicielem firmy Fox Render Farma, która świadczy usługi renderowania w chmurze. Posiadamy ponad 2200 serwerów i obsługujemy wszystkie najpopularniejsze programy do grafiki 3D

 

Nasze najmocniejsze strony to:

- wsparcie techniczne online 24/7

- najniższe ceny 0.05$ za GHz/h

- wsparcie programów 3ds Max, Maya, Blender, Cinema 4d, Softimage oraz wszelkich wtyczek

- pełna elastyczność, najważniejszy jest dla nas projekt klienta i dlatego jesteśmy w stanie zrobić bardzo dużo, aby klient dochował terminów

- specjalna oferta dla studentów - 50% rabat w stosunku do cennika standardowego

 

Zapraszam wszystkich do testowania i dzielenia się opiniami na forum -> http://foxrender.pl

 

Po rejestracji otrzymujecie od nas 20$ na testy naszej platformy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Również się pobawiłem, przez pierwszy dzień musieliście mieć przerażająco obciążone serwery, bo ani przez przeglądarkę FireFox, ani przez IE ani przez wasz program nie szło nic wrzucić.

 

Ale następnego dnia wspomagając się IE udało mi się, i poszło całkiem sprawnie, wrzuciłem plik max, poinformował mnie, że nie ma tekstur i hdrki, dograłem mu je, i kulturalnie i sprawnie wyrenderował w 20 min klatkę która u mnie renderuje się jakieś 100 min (AMD X6x2.8).

 

Generalnie, polecam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Dziękuję za pozytywny feedback. Faktycznie przez kilka dni mieliśmy spadek prędkości na łączach i czasami były problemy z uploadem,

natomiast sama farma działa cały czas sprawnie. Wszystko już wróciło do normy.

 

Pod koniec czerwca będzie miał miejsce release nowej wersji Fox Client.

Wersja ta będzie zawierała poprawki w obszarze uploadu i uruchamiania renderów oraz wiele nowych funkcjonalności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności