Skocz do zawartości

Maluch po tuningu


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

mysle ze model nie jest jego ;) - sciagnal go z max3d.pl tam jest model malucha, conieco dorobil i pokazal, wdl mnie kicha, popacie na szyby, czemu one odstaja 5cm od swojego polozenia? - wszysktie maja przesuniecie;) kicha ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam sie baza tego kaszla to był gotowy model ale reszta (spojlerki... itd) są mojej roboty.Podejmowałem wiele prób robienia autka w 3d ale za h.... nie szło.Dalej próbóje robić autka ale 3ds maxa mam od niedawna i efekty są znikome.A jak poprawić te szyby i reszte??:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to widac - klasyczna roznica typu: jakoś a jakość .

Maluch wyglada jak plug do odsniezania... wielkosc lusterek tez zaskakujaca... Brakuje wyraznej perspektywy, przez co model wydaje sie taki rozciagniety, a jest za pewne proporcjonalny.

I ta jakoś(ć) renderingu - katastrofa, calosc nadaje sie bardziej... jako VIP zamiast to galerii.

Naprawde bardzo chcialbym cos dobrego napisac o tej pracy - tylko nie moge nic takiego znalesc!

 

pozdr

 

[Edited on 18-3-2003 by MareG]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam sie szczerze ze zawsz emis ie podobały prace tutaj pokzywane ale ta hmmm jest jakas wybrakowana jak by jej czegos porporstu brakowało mało jest tu czegos ( nie powiem czego hehe ) aa i jeszcze to ze tylko dołózylęs pare czsci a nie ty sam zrobiełes całosc hmm to nie jest zaden zaszczyt szczerze nie powinienes nawet sie tym chwalic wiem z bardzo trudno jest zrobic cokolwiek co przypomina pojazd z naszych czasów ale powarznie podchodzac do sprawy wystarczy sie łądnie przyoozyc i posiwcic duszzo czasu na to a napewno ci wyjdzie zrób sobie obrys jakis i pokoleji wykonuj wszystkie niezbedne lementy które trzba dołączyc do tego modelu który wykreujesz nawet jak to co stworzysz bedzie przypominac w połówie samochód sam zobacyzsz jaki bedzieszz siebie dumny ,

 

Powodzenia człowiek przy nstepnym spotkaniu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym doradzał spokojnie zaczac swoje Autko robic powolutku i na spokojnie wierz mi ze efect bedzie murowany powarsznie ci mówie ja chyab nie długo wewale swó kawałek projektu bo nei wiem co z tym zrobic bo chwilowo nie ejst to nic hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności