Skocz do zawartości

Bezpłatne Szkolenia 3ds MAX Kraków


Gość CS Masterlang

Rekomendowane odpowiedzi

Gość CS Masterlang

Centrum Szkoleniowe Masterlang organizuje w Krakowie szkolenia z 3ds Maxa.

Szkolenie jest finansowane ze środków Unii Europejskiej, w związku z czym jest bezpłatne.

 

Szkolenie planowane jest w dniach 10,11, 17, 18 maja.

Zapewniamy:

- niezbędne materiały szkoleniowe

- profesjonalną kadrę (Autoryzowane Centrum Szkoleniowe Autodesk - Cadsoft)

- międzynarodowy certyfikat Autodesk (Certificate of Completion)

- egzamin Autodesk Professional lub Associate

- catering na szkoleniach

 

Ostatnie wolne miejsca!

 

 

Wszelkie informacje są dostępne w Biurze Projektu pod numerem tel. 533-223-606 oraz adresem email [email protected] a także na stronie internetowej:

www.kadramalopolska.eu

 

Szkolenia realizowane w ramach projektuMocna kadra, mocna firma współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Miałem swego czasu okazję "zetknąć" się ze szkoleniem organizowanym przez Masterlang. Pokusiłem się o zgłoszenie bo program oferuje egzamin autodesk również na poziomie proffesional. Kierując się błędną jak się potem okazało logiką, sądziłem, że omawiany na kursie materiał będzie obejmował, przynajmniej w pobieżny sposób, zagadnienia niezbędne do zdania tego egzaminu.

Materiały szkoleniowe to długopis, notes i pendrive z dwoma krótkimi prezentacjami - jak wyeksportować projekt z revita do maxa a potem go wyrenderować. Zaznaczam , że to były prezentacje a nie tutoriale.

Dużym problemem był fakt, że mimo testu kompetencji przed kursem, który miał określić do jak zaawansowanej grupy powinienem trafić przez cztery dni próbowano mnie nauczyć rysowania "boxów i walców" i tego co można z nich złożyć. Czas w 100% stracony a trzeba chodzić bo karą za rezygnację jest opłacenie kursu (cena lekko z księżyca). Oczywiście o możliwości zdawania egzaminu nikt nic nie wiedział.

Nie napiszę co myślę o takim sposobie zarabiania pieniędzy przez organizatora, choć kurs jest finansowany za naszą (wszystkich płacących podatki) kasę. Poziom i ilość przekazanej wiedzy jest nieadekwatna do ceny zapisanej w umowie, a organizacja jest fatalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności