Skocz do zawartości

Finished 2D: Armor suit concept (end)


Kseronarogu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Hehe - no az nie moge sie powstrzymac - a jak montowane z roznych elementow zdjec (i nie chodzi mi ze wzial noge z jakiejs foty tylko poszczegolne elementy skladajace sie na calosc) i podmalowal tak ze wyglada jak cos zupelnie nowego (a wyglada!) to juz nie respec? to nie jego praca? :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzialem juz na digu i musze przyznac ze bardzo mi sie nie podoba. poza dziwaczna, damskie kozaki i sposob wyrenderowania (w 2d tez tak mowi na to) jakby wsyztsko bylo z platiku/lateksu czy czegos.

 

przejrzalem inne twoje prace na da i musze przyznac ze sa swietne (te rsunkow i speedowe). to musi byc chyba wypadek przy pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Omen2501 - no dokladnie- wiesz ja lubie czyste malowanie od poczatku do konca- doceniam bardziej umiejetnosc RYSOWANIA niz OBEZNANANIE I UMIEJETNOSC WYKORZYSTANIA PROGRAMU, po prostu dla mnie skill w rysunku > skill w programie, wiem ze na tym pic polega w grafice ze sa takie mozliwosci i opcjie w programie z ktorych az lipa nie skorzystac jezeli sie potrafi,zreszta sama grafika jakoby tego wymaga, no ale jakos tak mam; czasem widac ze chlopy nie potrafie anatomicznej postaci skleicic jezeli dac im olowek, a w grafice wala perełki...

pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez tak uwazalem.... wystarczy spojrzec i wiadomo czy ktos ma "lape" czy tylko opanowal program... robie niektore rzeczy tak bo jest duzo szybciej... moglbym to robic recznie... i tak traktuje to jak podmalowke wiec nie istotne czy robie to tak czy "pedzlem"

 

Dobra... znalazlem chwile

 

1. Zaczynamy od koncepciku... Prosty ryjek by pokazac technike - to wszystko...

 

s1.jpg

 

2. ...Jednak lepiej do tej techniki zrobic sobie background z linearnego szkicu...

 

s2.jpg

 

3. ...i tu zaczyna sie zabawa ^_^ ...technika ktorej uzywam cechuje sie tym ze kazdy element dopracowuje sie osobno...

czyli nie tak jak w wypadku obrazow...^^ zaznaczamy obszar i go wypelniamy gradientem, lub po prostu bazgramy pedzlem...

 

s3.jpg

 

4. ...w layer style wybieramy "bevel and emboss" i ta opcja bawimy sie na wszystkich poszczegolnych

warstwach... trzeba jednak splaszczyc warstwe po kazdej takiej zabawie^^... efekt wielokrotnego uzytku^^...

 

s4.jpg

 

5. ...a tu juz cala glowa zrobiona tylko i wylacznie "bevel'em"

 

s5.jpg

 

6. ...traktuje to jako podmalowke... nastepnie mozna z tym zrobic juz co sie zywnie podoba...

a tu wersja podpedzlowana^^ ...jak widac jest to proste jak swinski ogon^^... wiec nie jest to kwestia

opanowania programu bo i tak liczy sie efekt koncowy...

 

s6.jpg

 

...to chyba wszystko^^

 

pozdrawiam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bleh i nie uwazasz ze ta technika jest troche... sztuczna? :/

 

w ten sposob koncept zolnierza wyglada jak reklama z magazynu dla pan. wyswiechtany, gladziutki, w dodatku nie do konca poprawny.

 

pierwszy szkic jest juz duzo lepszy imo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SzU -> racja... jest. tylko ze mi bardziej rzuca sie w oczy czystosc wykonania

a nie jego sztucznosc... tylko od Ciebie zalezy co z tym dalej zrobisz

,ja dalem tylko przyklad jak fajnie mozna zrobic podmalowke... ktora

sprawdza sie tylko do ilustracji tego typu (suits)... mi sie podoba.

 

Gordy -> nie chce Cie urazic ale spojrzales na to bardzo uhm... ograniczonym

wzrokiem... to nie concept dla armi tylko wizja sf... wiecej luzu chopaki ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie obrażam się ale koncepcja SF opiera się na zaawansowaniu technologicznym, niemożliwim do osiągnięcia przy obecnej wiedzy.

Biorąc to jako wykładnię, można przypuszczać, że w przyszłości w mniejszym będzie więcej a nie odwrotnie. Technologia dązy do lepszej wydajności mniejszym kosztem. Wiem, że to tylko koncept ale jeśli tworzy się coś nawet bardzo abstrakcyjnego, to jednak trzeba to w pewien sposób odnieść do realnych rzeczy.

Ale jak tak tylko z ciekawości, bo wszędzie tego pełno i troche mnie to razi,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra.... ale to Twoje zalozenie... co z np warhammerem, starcraftem,

albo konceptem wielkich robotow... i setka innych koncepcji sf?

one opieraja sie o cos zupelnie innego... (w koncu 2 slowo sf to fiction)

 

...

 

hehe... co do butow.... nie wszystko co ma obcasy musi byc zaraz babskie...

tak samo jak wszystko co ma spódnice ^_^ ...jak nadal tak uwazasz to

powiedz to 2 metrowemu szkotowi z 5.0 w lapie ;)

 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności