Skocz do zawartości

Znajdź zawartość

Wyświetlanie wyników dla tagów 'symmetry' .

  • Wyszukaj za pomocą tagów

    Wpisz tagi, oddzielając je przecinkami.
  • Wyszukaj przy użyciu nazwy użytkownika

Typ zawartości


Forum

  • Max3D.pl
    • Aktualności (mam newsa)
  • Grafika
    • Work in progress (WIP)
    • Galeria
    • Animacje
  • Dyskusje
    • Hardware
    • Dyskusje o grafice
    • Wolne dyskusje
    • Komentarze, propozycje ...
  • Pytania i odpowiedzi
    • 3ds max
    • Maya
    • Blender
    • Sculpting
    • Cinema 4D
    • Inne
  • Ogłoszenia
    • Praca Oferowana (bez ogłoszeń FREE)
  • Archiwum
    • Archiwum (2000-2019)
    • Konkursy

Szukaj wyników w...

Znajdź wyniki, które zawierają...


Data utworzenia

  • Od tej daty

    Do tej daty


Ostatnia aktualizacja

  • Od tej daty

    Do tej daty


Filtruj po ilości...

Dołączył

  • Od tej daty

    Do tej daty


Grupa podstawowa


Miasto

Znaleziono 3 wyniki

  1. hej, jestem w trakcie modelowania obiektu, na którym zastosowałam modyfikator symmetry, niestety od tego momentu cokolwiek próbuję zrobić z pierwsza połową to owszem robi się z drugiej, ale wszystko się rozjeżdża na boki, nie łączy się, proszę o podpowiedź jak mogę to rozwiązać, z góry dziękuje :)
  2. Mam takie pytanie, nie znalazłam tego w maxowym helpie. W sumie to właściwie 3 pytania. 1. Dlaczego, gdy używam modyfikatora Symmetry na zamkniętym splajnie, to wszystko jest ok, a jeśli na otwartym to nagle mi wszystko znika? 2. Czy da się z edit poly wrócić z powrotem do shape? Np. jak używam w ShapeMerge funkcji PickShape to trzeba miec przygotowany ksztalt do zrzutowania na inny obiekt, i rozumiem, że w takim przypadku muszę od początku robić na kształtach to, co chcę zrzutować? Nie mogę zrobić dwuwymiarowego editpoly i jakos przejsc na shape'a 3. Na tym filmiku http://www.dubai3dmax.com/GetTutorial.aspx?Tutorial=45 gość od 42:35 do 42:55 wycina Mesha i Lathe, a następnie wkleja, po co to robi? nie lepiej usunąć te dwa modyfikatory a potem je nałożyć jeszcze raz? Po co eis wycina i wkleja, bo to już nie pierwszy raz widzę, ale nie widzę celowości. No i kolejne pól minuty do 43:20 też trochę nie rozumiem, co on tam robi i co to ma na celu, ale bardziej potrzebowałabym dostać odpowiedzi na poprzednie pytania. Z góry bardzo dziękuję :)
  3. Dzień dobry. Załóżmy że mam jednego boxa z modyfikatorem Symmetry, modyfikator Symmetry jest ustawiony tak, że mam lustrzane odbicie mojego boxa po prawej stronie od oryginału, wiadomo, wyłączona jest funkcja weld'owania, nie są spojone. I teraz tak, przesuwam mojego boxa w lewy dolny róg, jak zrobić, żeby tym samym, lustrzany bok po prawej powstały dzięki modyfikatorowi Symmetry, jednocześnie też się przesunął, ale w prawy dolny róg, oczywiście mógłbym to zrobić na poziomie Sub-Object, ale czy da się to zrobić bez wchodzenia w Sub-Object, zaznaczania wszystkich np. wertexów i przesuwania ich wszystkich niczym całego modelu, tylko w normalny sposób?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności