Jump to content

Jaka cena za zlecenie?


jsa

Recommended Posts

Cześć,Mam zacząć pracę w firmie wnętrzarskiej w Warszawie na zlecenie i firma chce bym im podała swoją stawkę za renderingi. Nie mam doświadczenia na rynku polskim i nie mam pojęcia ile się tu bierze i czy za pojedynczy rendering czy tez za model. W załączniku jest macie mój przykładowy rendering. Pomóżcie! Muszę się określić jak najszybciej. Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

rozlicza się jak wszędzie, za skończony rendering. jeśli klient chce też od Ciebie model, wyceniasz go osobno.

niestety nikt Ci nie poda swojej stawki bo każdy określa to według siebie. skoro masz doświadczenie na innych rynkach powinnaś poradzić sobie z naszym. nie jest to Londyn, ale w Warszawie ceny będą najlepsze z całej Polski. wszystko zależy jaki klient i co dla niego robisz, czy pojedyncze rendery do katalogu, czy prezentacja całych projektów dla klienta firmy wnętrzarskiej.

 

Twój rener jest w porządku, za znacznie słabsze ludzie potrafią trzepać dobrą kasę jak są bystrzy i pracowici, inni za fotorealistyczne dzieła sztuki klepią bidę. podpisuj z klientem umowę z konkretnym terminem i zakresem pracy i tego się trzymaj. wlicz w cenę podstawową jakąś rundę poprawek, może dwie -zależy jak pracujesz.

 

jeśli to podgląd dla architekta w celach projektowych policzysz mniej, niż za rendering do katalogu którym będą sprzedawać kolekcję mebli. musisz sama określić swoją stawkę.

 

Powodzenia!

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za odpowiedz polka dot. Nigdy nie robiłam renderingów za granicą na zlecenie a jedynie dla biura, w którym pracowałam i dlatego nie wiem czy są to ceny rzędu 150zł za rendering czy 500zł. Przejrzałam forum i naprawdę ciężko mi to stwierdzić, bo ludzie podają bardzo różne ceny od 100zł do 1000.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy