Skocz do zawartości

Bestyja -=WIP=-


Aduch

Rekomendowane odpowiedzi

Dawno mnie tu niebyło (sesja poprawkowa i te sprawy:-/)i widzę że torszkę pracek się nazbierało, hehe... kiedy ja to wszystko obejrzę? A tym czasem wpadło mi do głowy takie coś. Na razie pracka nie jest jeszcze skończona, ale nie mogę się doczekać opini.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Za miekko - za dużo blura. Użyj trochę twardszych pędzli to doda przestrzeni i wyostrzy obraz. Dobra rada użyj trochę więcej kolorów bo na razie operujesz tak na prawdę tylko jedną gamą (zróżnicowanie doda trochę dynamiki i zrobi się ciekawiej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie omieszkam tak zrobić. Masz rację, ale póki co to jest początek pracki, tło w ogóle nie jest ruszone, no i troszke w wersji jpeg pracka traci na jakości. W "peesdeku" jest trochę ostrzej. Niedługo wstawię dalsze efekty. Ale dzięki za radę i czekam na kolejne sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dzisiaj kończę. Już mi ręka drętwieje. Szkoda że nie mam możliwości robić tego tabletem. Robienie jakiejkolwiek pracki myszką to męczarnia. Narazie zasugerowałem ledwo tło. Jutro będą szczegóły. Wydaje mi się że trzeba będzie bestyję wtopić bardziej. Czekam na jakieś sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba masz rację Spoon (jeśli masz na myśli tą przestrzeń nad tym odnóżem tego stwora) Pobawie się tym jutro. Co do drugiego zdania to czepianie się treści, a nie formy. Ale zawsze znajdzie się ktoś kto poczuje silną potrzebę skrytykowania czegoś. Nie zdziwię się, jak ktoś jeszcze mi tu napisze, że lepiej by wyglądało bez wejścia od jaskini, itp. :-) Każdy ma inną wizję tego samego i to szanuję. Bez tego nie byłoby tej strony. W tym przypadku jednak chciałem zrobić taką prackę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh wygląda jak jeden z bosów z r-type [taka gra 2d gdzie lecisz małym stateczkiem w prawą strone ekranu i rozwalasz wszystko co się rusza] ciekawie ci to wychodzi ...czekam na dalsze postępy:) Mi się podoba wejście do jaskini obrazek wten sposób nie jest taki zamknięty i jednolity tematycznie :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności