Jump to content
  • 0
sabaru

3ds max - sformatowałem dysk i po formacie nie działa plugin.

Question

Sformatowałem sobie dysk i postawiłem system na nowo. Zainstalowałem najnowsze sterowniki, programy z których korzystam itd. Ogólnie wszystko ładnie pięknie działa. Na koniec zainstalowałem 3ds max 2010 i dodałem do niego o to ten plugin https://www.gtagarage.com/mods/show.php?id=18572. No i tu już pojawia się problem bowiem 3ds max twierdzi że nie może odnaleźć określonego modułu. Kod błędu to (126). Zawsze tak samo ten plugin instalowałem i nigdy nie było z nim problemu. Czy ktoś może wie o co z tym chodzi i jak to naprawić? Dodam że mam system W8.1 64 bit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

4 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Być może sam windows potrzebuje załadowania aktualizacji, które utraciles przy reinstalacji systemu. Kiedys miałem cos podobnego.

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • 0

Jeżeli to faktycznie o to chodzi to pytanie które to uaktualnienie. Nie chce wszystkiego instalować z Windows update bo ostatnio jak to zrobiłem to właśnie przez to musiałem robić format bo system zaczął mulić. W pliku redmi pisze "In case of missing .dll errors, update your Visual C++ runtimes from the microsoft website." żeby zainstalować to oprogramowanie. Zrobiłem to ale to nic nie dało. Po za tym ten błąd dotyczy innego problemu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • 0

Myślę, ze jednak problem tkwi właśnie w uaktualnieniu VisualC++, lub ActiveX. Jeżeli boisz się konsekwencji, przed aktualizacja zrób kopie zapasowa zainstalowanego windowsa, a dopiero wtedy go zaktualizuj. W przypadku gdyby te aktualizacje nie wpłynęły pozytywnie na działanie pluginu, będziesz mógł bezboleśnie załadować zgrany wcześniej do pliku systemgdzie będziesz miał stan windowsa sprzed aktualizacji.

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • 0

Problem sam się rozwiązał. Pobrałem jakąś gierkę ze steama i tam się kilka update instalowało po drodze i chyba w tym ten VisualC++. Wcześniej instalowałem to ze strony M$ ale jakąś chyba inną wersje bo nie działało ale tera działa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy