Skocz do zawartości

auto - pytanie


krajat0r

Rekomendowane odpowiedzi

jak zrobić grila na masce? i gdy modeluje auto techniką poly-modeling to lepiej zaczac od maski czy od blotnikow... wiem ze pytanie idiotyczne ale w roznych tutkach sa rozne rozwiazania... a ja jako poczatkujacy troche bledow robie i chcialbym skorzystac z jak najprostrzych rozwiazan...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

hmm ile razy zalozysz watek o tym samym ;) ?

 

zawsze mnie jakos to dziwi ... pytania w stylu "jak zrobic"

jak nauczysz sie polymodellingu to to pytanie zniknie ... mozna zrobic na wiele sposobow ... a pytanie jest zbyt ogolne zeby bylo jakims problemem ...

 

radze przerobienie naprawde duzo tutoriali na temat modellingu ...

 

"jak zrobic kubek ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz... misio-krajator... modelowac mozna na wiele roznych sposobow... a jak sie uprzesz to auto nawet z-brushem wyczarujesz. a najlepiej to kupic miniaturke i skaner 3d... model bedzie idealny :)

Z doswiadczenia wiem (tyle ze ono w innym zakresie:) ze jak usiadziesz do 14 modelu, bedziesz mial wlasny system... sprawdzony i dzialajacy... ALE.... zeby go miec trzeba poznac dostepne techniki modelowania ... bo tak na prawde technika nie gra roli. niejest wazne czy alto jest jednolita bryla cz poskladane jest z elementow, czy obiektow... wazny jest jego koncowy wyglad :)

 

Pozdrawiam... i walcz.... praktyka czyni mistrza.

 

PS... wskazowka.... zdobadz referki auta... i postaraj sie je jak najbardziej idealnie odwzorowac .)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeczytaj CALY dzial modelling w helpie maxa tak samo jak i maxowych tutoriali o tej samej nazwie to bedziesz wiedzial o czym mowie ... tu nie chodzi o to ze nei wiesz jak to wymodelowac tylko nie znasz zarzedzi maxa ;)

Dokładnie, naucz się poly a zrobienie grilla bedzię to prosta rzecz, wciśnij F1, poczytaj tutki na max3d no i otworz w maxie tutorials - tam jest bardzo dobrze opisane poly - a co do tworzenia auta, to znacznie lepiej się zaczyna od błotników ( moim zdaniem przynajmniej ) sam zacząłem i miałem całą karoserie i awaria dysku ( bawiłem się napięciem aby zwiększyć prędkość i przesadziłem i głowica nie nadążała zapisywać :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności