Jump to content
  • 0
Sign in to follow this  
Mortus

Sculpcenie tyłka

Question

Dobra panowie (panie też). Pytanie jednocześnie głupie i poważne. Zna ktoś jakiś tutorial dotyczący rzeźbienia "dolnej części pleców"? Jakąś analizę anatomii, wyjaśnienie co z czym się łączy, jak przebiegają naturalne krzywizny itd? Ręka, noga, nos, ucho, zęby, cokolwiek innego można znaleźć bez problemu. A jak próbuję w google wyszukać jakiś poradnik dotyczący pupy, to znajduję co najwyżej jakieś ćwiczenia. Nie o takie rzeźbienie mi chodzi :V Ktoś coś?

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

2 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Z tego co widzę Glauco Longhi ma anatomy studies na swoim profilu na artstation i tam jest anatomia w oparciu o miednicę. Natomiast jeśli chodzi o samą dolna część pleców myślę że to zależy czy tyłek jest kobiety czy mężczyzny to już duża różnica zwłaszcza że u kobiet biodra są znacznie szersze i obłożone fat padsami. No i kwestia czyjest to osoba chuda, czy przy kości. Myślę że dla normalnego męskiego tyłka warto postudiować mięśnie. Jeśli posiadasz książkę "Anatomy for sculptors" to tam na stronach 54-61 jest to dobrze pokazane

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
  • 0

Tej konkretnej nie mam, ale jakaś książką dotycząca anatomii powinna się znaleźć. Może nawet zainwestuję w tę konkretną, zobaczymy. Tak czy inaczej dzięki.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy