Skocz do zawartości

Teczka: speedy


RomaTroy

Rekomendowane odpowiedzi

1 hour ago, michalo said:

No wiesz, to jest temat na całe życie ponoć 😉

Jest bardzo dobrze! Dużo się dzieje na tej dłoni. Być może za dużo ale to jest to co w rzeźbie często buduje całą historię postaci. Dla mnie bomba.

Totalnie masz racje.  To nauka na cale zycie. W sumie to duzy plus w tej branzy, bo mozesz sobie codziennie sie uczyc nowego, do konca zycia. I dzieki za komentarz. Duzo, bo nie wyodrebnialem jakies elementy, ale sie staralem napchac wszytstko w ramach nauki - akurat jak mniej wiecej leca miesnie i koscie. 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, KLICEK said:

ten wyrenderowany ryjeczek sliczny jest 🙂 na tym szaraku troche glowne formy uciekaly, na renderku jest ok 🙂

dzieki 🙂 juz sie zabieram za cialo powoli. Wczoraj po jakims czasie nierobnia anatomii jak se usiadlem, to az ciarki przeszly hyhy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz blizej. heyka wszystkim. Nienawidze rzezbienia rak- przedramienia, dlonie, ramienia. W sensie strasznie to uwielbiam, ale znajac, ile jeszcze trzeba sie nauczyc, by to w miare szybko i fajnie rzezbic, by byl jakis sens i bym byl zadowolony - to dla mnie masakra.  🙂

Screenshot_157.jpg

Screenshot_158.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, michalo said:

Oj nie gadaj, jest świetnie.

hahah. dzieki. ale obserwuje tych swietchych rzezbiarzy, rysownikow, albo  Scota Eatona, czy Grzegorza Gwiazde i naprawde czasami mi sie plakac chce. Ale to kwestia raczej wytrwalosci i czasu. No ale zawsze sie chce lepiej. 

Edytowane przez RomaTroy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 hours ago, KLICEK said:

jest pieknie 🙂 jedyne co mi nie pasuje to grubosc przejscia delta w biceps 🙂 ale mysle ze to juz mozna podciagnac pod design wiec luz

Dzieki 🙂 Zastanawialem sie jak to zrobic, ale troche na Gwiazde sie zapatrzylem. W sumie cala reka jest troche za dluga. ale wlasnie jak napisales - to bardziej desing 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minutes ago, michalo said:

Nie wydaje się za długa. Całość prezentuje się bardzo dobrze, wygląda wiarygodnie i nic tam nie kłuje w oczy.

Pokazał byś go z kilku stron? Czy to robota tylko pod ujęcie?

Dzieki wielkie tez. Wrzuce. Poprostu mniej szczegolow tam dawalem, bo zaczalem robic dla siebie pracki bez mirrora, i to (jak sie okazalo) jest o wiele dluzej. haha 🙂

 

roman-trojanow-screenshot-162.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio sobie tak zawsze robie. Oprocz pracy. To sie wydaje bardziej czasochlonne, ale np cialko juz obudowuje za jedna prawie sessje. Czasami tez sie zapomina. Ale, poki nie wyrobie w glowie calkowitej mapy miesni i kosci - dla siebie w domu bede robil zawsze tak samo. Myslalem ze rok temu jakos znalem anatomie, ale jak zaczalem uczyc sie teraz, pare miechow temu, to sobie juz nie moge od tak zrobic szybki szkic. Proporcje sie gubia, miesnie i td. Jest mi latwiej zaczac od szkieletu i nabudowywac. Mysle ze za pare lat juz dam rade bez tego. hahaha. jakos tak. ostatnio przy tych szkicach mi mozg plonie. Ale to chyba najlepsza droga do nauki ludzkiego cialka dla mnie. 😂

a, i szkielet tez robie zawsze od nowa. Taki szybki szkic. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bardzo fajnie. Też tak czasem robię, dużo łatwiej zrobić pozę kiedy zaczynasz od szkieletu lub sprawdzić sobie proporcje.  Jak szybko robisz taki szkielet. Zakładam, że uproszczony, chociaż na screenie ta miednica i udowa bardzo ładnie wyglądają.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minutes ago, michalo said:

To bardzo fajnie. Też tak czasem robię, dużo łatwiej zrobić pozę kiedy zaczynasz od szkieletu lub sprawdzić sobie proporcje.  Jak szybko robisz taki szkielet. Zakładam, że uproszczony, chociaż na screenie ta miednica i udowa bardzo ładnie wyglądają.

Tak, mam uproszczony, ale zalezy mi na numeracji zeber np, na okolicach, gdzie powiedzmy do kosci ramiennej moge sobie doczepic miesnie i td. Zazwyczaj godzinke oddaje czy okolo 1.5 na szkielet, zalezy tez od tego, czy chce bardziej dokladny, czy mniej 🙂 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, michalo said:

Ciekawy gość. Co z nim zrobisz? Spodziewam się jakiegoś ekstra ubranka!

Hm. nie wiem dokladnie, ale cos mi podpowiada mozg, ze bedzie maksymalnie bez ubrania. Narazie bede meczyl anatomie w swoich projektach przez minimum polroku, wiec .. hehe.. zobaczymy. ale tutaj na bank dodam sporo ciekawostek 🙂

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności