Skocz do zawartości

Sprzedaz assetow przez internet (Turbosquid) i podatki


Jak_

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Od czasu do czasu odwiedzalem to forum bez udzielania sie, ciesze sie ze odzylo pod nowa postacia.

Wybaczcie ze pierwszy post dosyc interesowny, jednakze mam pewna zagwostke.

A mianowicie chodzi o sprzedaz assetow graficznych na stronach typu Turbosquid oraz CGTrader, i kwesia jak wyglada rozliczanie sie z takiej dzialalnosci. Probowalem sie dowiadywac w ksiegowosci, jednakze nie uzyskalem zadnych informacji z pododu niewiedzy oraz braku checi dowiedzenia sie dla mnie.

Czy sa osoba ktore moga podzielic sie doswiadczeniem w tym zakresie, jak trzeba sie rozliczyc z przychodu na stronach typu Turbosquid (podatek tylko u nas czy tez w Stanach, oplata miesieczna, roczna, tygodniowa etc, jaka forma rozliczenia).

Z gory dzieki za poswiecony czas. Jeszcze postaram sie poszperac na forum tutaj zeby sprobowac cos znalezc na ten temat.

 

Pozdrawiam.

EDIT:

(Skoro nie uzyskalem odpowiedzi od ksiegowego ktoremu chcialem zaplacic, to nie oczekuje odpowiedzi od dobrego samarytanina ;))
Pozwole sobie tutaj zlinkowac kilka tematow odnosnie sprzedazy modeli na TS (byc moze cos sie i mi i potrzebujacym wyklaruje, a i latwiej znalezc wszystko z jednego posta niz uzywajac wyszukiwarki - przynajmniej dla lenia jakim jestem :P

Linki z forum odnosnie TS:

 

Edit 02:

 

https://i.wp.pl/a/f/pdf/8836/008_teva.dokinf.czescviii.2.w-8ben.pdf

Edytowane przez Jak_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności