Skocz do zawartości

Darmowa baza nagrań głosowych


Mortus

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem za bardzo jak to nazwać, ale kojarzy ktoś może strony gdzie można znaleźć jakieś darmowe, stockowe nagrania głosowe? Nie raz widuje się przykładowe, testowe animacje z zupełnie przypadkowymi scenkami w których postać coś tam mówi. Zawsze mnie zastanawiało skąd wziąć takie krótkie wypowiedzi do tego celu. Dosłownie, jakieś nie wiem kilkunasto-kilkudziesięcio sekundowe kwestie z jakąkolwiek treścią, byleby tylko mieć z czym pracować do testowej animacji. Ktoś coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasadniczo miałem podobne przemyślenia jak podchodziłem do tego tematu. Miałem zamiar po prostu wyciąć jakąś kwestię z filmu, a najlepiej z cinematika, bo tam często głosy nie są zaśmiecone jeszcze innymi efektami i muzyką. Tylko później stwierdziłem, że najpewniej będę po prostu podświadomie odtwarzał istniejącą już scenę, a nawet jeśli nie, to i tak efekt mojej pracy będzie po prostu "podróbką oryginału". W każdym razie wygląda na to, że będę po prostu szukał gdzie się da w jakichś wywiadach czy podcastach i spamował pytaniami o pozwolenie na użycie fragmentu 😛 tak czy inaczej dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności