Skocz do zawartości

Plugin do pakowania UVek - poszukiwani beta testerzy


glukoz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

W najbliższym czasie będziemy mieli ukończoną wersję beta pluginu UVPackmaster pod 3Ds Maxa. Plugin, jak można się domyślić, zajmuje się pakowaniem UVek 😉

Oryginalnie plugin powstał pod Blendera, ale jego dobry odbiór zmotywował nas do pracy nad wersją pod Max'sa. Całość została napisana w C++, stąd algorytm cechuje się dużą wydajnością. Aktualnie poszukujemy 6 osób, które chciałby pomóc nam w testowaniu wersji beta, a jest co testować, ponieważ plugin posiada wiele ciekawych ficzerów 🙂 Tutaj można zobaczyć krótką prezentację filmową edycji blenderowej: https://www.youtube.com/watch?v=-uunwDLWn7A

Proszę o zgłaszanie się tylko tych osób, które będą posiadały czas na testowanie oraz odesłanie nam wartościowej informacji zwrotnej - w przeciwnym wypadku będziemy tylko niepotrzebnie marnować czas i zasoby 😉 Osoby, które udzielą nam pomocnego feedbacku otrzymają w ramach podziękowania pełną wersję pluginu, gdy ta zostanie już wypuszczona.

 

image.png.40759057bdc0889f8f54115166ad2fe9.png

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O nie wiedziałem że ten plugin jest polskiej produkcji 🙂 Kolega kupił ten plugin mimo, że na co dzień używa maxa i ze dwa dni temu znowu mi mówił, że to jak działa ten plugin to jest jakaś magia 🙂 Zapytam go czy chciałby protestować wersję pod maxa ale nie wiem czy czas i lenistwo mu na to pozwolą 🙂

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@glukoz ziom takie rzeczy, wrzucaj do newsow 🙂 tutaj na bank wiele osob tego nie zobaczy, bo wchodzi po co innego 🙂

 

i z checia, moge wam pomoc przetestowac ten sofcik, video wyglada super. Jest kilka fajnych ficzerow lepszych niz ma rizom uv 🙂 btw. jest stakowanie tych samych uvalek na siebie? to by pomoglo

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności