Skocz do zawartości

scena 3d: Knight, holy shrine and sword


kap00ch

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

oj .. mierne ...

 

cala zbroja wyglada jak by byla tylem do przodu .. miejsce gdze wychodza nogi jest troche nietegs ... nie wiem jak jest z boidrami u tego czlowieka ... ;)

 

oswietlenie nie pasuje do tła ;)

 

i jeszcze ten PS`owski DOF ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy mi sie wydaje czy użyłeś aury a jak ten miecz sie pali to go ręka nie parzy? z z Marcinem sie zgadzam zbroja jakoś kiczowato wygląda a Hi-res mi sie nie chce załadować. a bym zapomniał ma jakąś dziwną głowe

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiscie nie udalo Ci sie ale mam nadzeje, ze to co chciales sobie wytrenowac jakos wyszlo. sory, ze to pisze ale wyraz twarzy tego goscia plus to w jaki sposow ustawil sobie bioderka wyglada tak jakby ktos mu ten miecz wsadzil niepowiem gdzie;)

ale calosc sceny dosyc przyjemna, podobno masz juz dosyc tuningowania wiec nie tuninguj i wez sie za cos nowego.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>Marcin - z biodrami u tego czlowieka dobrze:} to ze jest tylem do przodu to ja juz kompletnie nie wiem czemu tak myslisz:P w WiPie mi o tym mowili poprawilem i zaakceptowano :} no ale twoj osad...thx za krytyke :} co do trawy a tla to bylo akurat zamierzone...chodzilo o nieco nienaturalna magiczna atmosferke , roznie to ludzie odbieraja ale z tego co naliczylem wiekszosci sie podoba:} po prostu z blekitem mi jakos nie pasila kolorystyka:/ no ale guta gustami:}

btw. mi sie PSowy DoF podoba:} pozatym na moim kompie v-rayowy wieszal sie po 2 godzinach renderu wiec sor:P

>Spike - owszem trenowalem aure i rendering passami bo aura duzo poly zre...w efekcie compositioning byl z 6 passow :P ale to bylo w ramach treningu:}

miecz nie parzy...w koncu czysta magia:}

morda...sam wiem ze nie za piekna...kumpel mi sugerowal zebym mu helm na leb dal:P ale jak sie juz chwalic to wszystkim, rowniez i porazkami (btw glowa to byl czysty speed...jak na mnie oczywiscie, pomijajac ze pierwsza glowa jaka w mojej krotkiej 4 miesiecznej karierze w 3d zrobilem:P)

>kulki - a owszem potrenowalem to co kcialem :} thx...milo ze ci sie ogolem podoba...twarz juz mowilem :P a co do pozy i bioderek to w ramach treningu bylo robienie jedynie napiersnika...potem reszta jakby sie sama dorobila:P a ze bylo bez pelnego pomysly i konceptu to widac ze nie wszystko ze soba na 100% gra...chociaz mi osobiscie nic w biodrach nie przeszkadza:}

zbroja wyglada jak wygla...na renderach z WiPa powiem ze wyglada duzo lepiej a to dlatego ze tam bylo oswietlenie nazwijmy to studyjne...a tutaj wyszla nieco inaczej niz sam oczekiwalem...i tak nieco podratowalem area lightami po bokach przypisanymi tylko do zbroi:} (miala byc HDRI ale akurat lalo w krakowie i nie bylo jak pstryknac ;/ - w oglle pochmutrno i zimno ostatnio:P)

>MaregG - stary rzadzisz:D nagroda za spostrzegawczosc :D DEXTER roXX :} to byl taki wybieg z przymrozeniem na odreagowanie:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wywal wszystko - zostaw niebo, trawe i te kamienne posagi - bedzie dobrze :)

 

a na serio - z kolesiem sa problemy - zbroja wyglada jakby na wraz z nim rosla od malenkosci, biodra (ale o tym juz wiesz), glowa jakby nabita na patyk - w ogole kaszanka z proporcjami (za mala glowa i dlonie - o ile sie nie myle)

 

generalnie - tak sobie - ale mozna z tym jeszcze podzialac :) i bedzie dobrze (albo chociaz nie bedzie az tak w oczy klulo)

 

pozdrawiam i powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no coś niezbyt okolice krocza mi się podobają, mogłeś to taktownie zasłonić jak nie wyszło :]

troszkę infantylnie te efekty na mieczu wyglądają, ale ..

praca wygląda lepiej niż sądziłem, że wyglądać będzie.

pozdro, czekam na następną pracę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, stary... jest jeszcze sztywno, plastikowo i światło nie to, ale widać już że masz potencjał, jeszcze nie masterm nie jesteś, ale jak tak dalej bedziesz ciągnął to zostaniesz. błędy ci tu juz powytykano, więc nie pisze. ale rób rób, bo jest sens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności