Skocz do zawartości

..::Pojazd 3d: VW Golf 5::..


sCeleTon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam worumowiczow po dlugiej nieobecnosci:) poprostu brak czasu (szkoła). Przysiadlem dzisiaj nad modelikiem, oto efekty. nie mam niestety za dobrych blueprintow. glownie opieram sie na fotkach. narazie praca nad bmw zostala wstrzymana. nie mam jakos sil zeby dalej go konczyc:/ moze to daltego ze przez dlugi czas go nie ruszalem. mam nadizeje ze nie stanie sie tak z tym golfikiem:D uff.. oto rendery

 

AHA zderzak jest tymczasowo:) chcialem zobaczyc zarysy przednich swiatel:) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

kurde ten samochodzik jest świetny i nie dam go spaprać jak będziesz miał jakieś pytania wal o każdej porze dnia i nocy i taka rada nie rob ogulników tylko wal po szczegułach (przyda się lepszy efekt)

 

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze sa zagiecia zderzaka przedniego to tak jakby nie bylo:) bo on jak pisalem jest tylko na chwilke:P a nie jest rowno bo robie oddzielne elementy ktore napewno potem polacze:) co do blueprintow mam tylko zdjecia z kazdej stronki zoomy na swiatla przednie i tylnie i tak staram sie to jakos zrobic. znalazlem dzisiaj takie malutkie rzuciki na przod i bok powinny sie przydac. postaram sie co jakis czas ualktualniac watek ale nie obiecuje:) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie:) dizsaij zająlem sie troche drzwiami, ale bardziej skupilem prace nad zderzakiem. nie wiem czy wam sie spodoba ale odlozylem zdjecia i ruszylem wyobraznia:) taki moj zderzaczek. przy ms uzywalem opcji wertex weight i mimo ze nie ma zadnych znieksztalcen to siatka jest smiesznie powyginana:P lepiej zebyscie jej nie ogladali:D mam pytanie: jak pozbyc sie tych paskow bo chcialem zrobic te wcięcia bardziej kanciaste i uzywalem chamfera. w jednym miejscu tym przy nadkolu jest zamierzony ale ten bardziej oddalony jest niepotrzebny i nie wiem jak sie go pozbyc:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nareszcie weekend:) usiadlem troche i zrobilem od nowa zderzak:)

 

piszcie co sadzicie:) popatrzylem troche na fotki roznych zderzaczkow i dorobilem pare szczegolow. oczywiscie to nie koniec. musze dodac jeszcze pare elementow i te siateczki we wlocie tylko nie moge znalezc texturki z taka wlasnie siateczka. moze podacie jakis link:) z gory dzieki pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności