Skocz do zawartości

Co się stało z hippydrome kropka com?


EthicallyChallenged

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dziwne pytanie. Jakiś rok temu szukałem informacji na temat topologii. Trafiłem wtedy na stronę hippydrome.com która była wtedy pełna informacji na temat jak topologia wpływa na deformacje, jak rozplanować loopy, cała stronka była pełna animowanych gifów które pokazywały wszystkie stawy i grupy mięśniowe deformowane w naturalnych pozach, wszystko to było bogato opisane, jeśli mnie pamięć nie myli.

Aktualnie strona jest pusta. Zawiera jedynie T&C i link do książki „The Art of Moving Points”. Wszystkie te gify i opisy które zapamiętałem sprzed roku zostały skasowane.  Znalazłem tylko jeden taki gif na stronie polycount:

96508A2C-0350-4FCA-A161-997CD7C793CF.gif.6bd41ddeb785d692d42c54503d6340da.gif
Link na stronie polycount znajdujący się pod tym gifem kieruje na hippydrome, ale jest martwy (404), więc przynajmniej wiem, że to nie Alzheimer mi to wszystko pochował.
 

Książka z tego co widzę traktuje wyłącznie o animacji i topologii twarzy, nie ma tam nic o reszcie ciała. Nie mogłem nigdzie znaleźć tych informacji i gifów opisujących ramiona, nogi i chyba wszystko inne jeśli chodzi o topologię postaci. Czy ktoś z Was wie co się z tym stało, dlaczego autor to pousuwał i czy można to jeszcze gdziekolwiek znaleźć?

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze co mi przyszło do głowy to jakieś serwisy archiwizujące internety, ale po wpisaniu samej frazy "hippydrome" brak wyników, a po wpisaniu całego URL info, że ta strona została wykluczona z archiwizacji. Dziwne, widocznie iluminaci stwierdzili, że to jest zbyt tajemna i mistrzowska wiedza, by była powszechnie dostępna 😄

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, KLICEK napisał:

moim zdaniem jest czego, ten gif co wrzuciles wyglada zajebiscie. Niestety ja strony nie znalem wczesniej

 

Tak właśnie podejrzewałem, nawet na moje ignoranckie oko wszystko wyglądało wspaniale. Teraz siedzę i wykopuję te gify porozrzucane po necie, a im więcej wykopuję tym większy smuteczek 😞

download (18).gif

download (20).gif

download (2).jfif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności