Skocz do zawartości

Jakiej przgladarki uzywacie? Dlaczego akurat tej? I Jakie problemy sprawia ;)


Kulki

Jakiej przegladarki uzywacie?  

61 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakiej przegladarki uzywacie?

    • IE
      13
    • IE + dodatki
      5
    • mozilla (mozilla, firefox)
      21
    • opera
      22
    • konqueror
      0


Rekomendowane odpowiedzi

flesz gordon a jak w tym crazy browserze zrobic żeby te ikonki na pasku nie były takie duże?? ( w IE to sie ustawiało tam gdzie wybierasz jakie przyciski maja byc na pasku to była tam opcja Małe ikony albo Duze ikony jakoś tak tutaj tego nie znalazłem)

pozdrawiam i dzieki że powiedziałeś żetakie cos jets od razu mi sie to spodobało:))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 59
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dobra, to ja może zapytam się, która jest waszym zdaniem najszybsza i najmniej awaryjna :) ? Nie zależy mi na żadnych dodatkowych bajerach, ja i tak nawet Ulubionych nigdy nie używam :). Jakoś tak opinie wielu osób przekonują mnie, żeby w końcu porzucić IE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie mnie zaraz zaczniecie wklinać, ale zainstalowałem Opere... i się bardzo zawiodłem :/. Nie jest ani trochę szybsza od IE, ładuje się wręcz znacznie dłużej! Chyba 10 minut minęło, zanim powyłączałem te wszystkie niepotrzebne panele guziczki i inne pierdoły. Generalnie musze chyba stwierdzić, że IE jest lepsze, przynajmniej dla mnie.

 

No ale cóż, pobędzie u mnie jakiś dzień, może się do niej przekonam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sytuacja wyglada nastepujaco. skoro producenci Opery czaly czas wypuszczaja nowe wersje to oznacza, ze ludzie ja kupuja a skoro ludzie ja kupuja i placa dodatkowa kase mimo ze windows daje im juz przegladarke to oznacza, ze jest dobra i ja to potwierdzam z autopsji.

Opera ma bardzo duze mozliwosci ale trzeba troche posiedziec i je poznac... np mojemu kumplowi pare razy przydla mi sie mozliwosc automatycznego odswierzania strony gdy gdy chcial zarezerwowac bilety na NMF we wroclawiu a nie bylo dokladnie wiadomo od ktorej dokladnie bedzie mozna to zrobic i wiecie w minute pozniej biletow juz nie bylo, a tak musialby siedziec i klikac na odswierzaniu.

a pozatym uzywajac Opere jestes bardziej cooool;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności