Jump to content

Evermotion wprowadza Evermotion Pass - modele i sceny 3d w subskrypcji


Recommended Posts

Dziś Evermotion uruchamia nową usługę subskrypcyjną - Evermotion Pass. Dzięki niej, użytkownicy będą mieli dostęp do całej biblioteki produktów Evermotion płacąc stałą stawkę miesięczną (lub roczną). Klienci mogą wybierać spośród pięciu planów subskrypcyjnych - miesięcznych lub rocznych, przystosowanych wysokością stawek do potrzeb i możliwości zarówno osób początkujących w 3d, jak i małych i dużych firm.

Koszt subskrypcji jest porównywalny do płacenia ok. €2 do €4 za model (w zależności od wybranego planu). Jest to do sześciu razy bardziej opłacalne niż kupno pojedynczych assetów. Do dziś, tak atrakcyjne ceny można było uzyskać kupując całą paczkę modeli, np. Archmodels, Archinteriors, itp. Evermotion Pass oznacza, że niskie ceny objęły właśnie 15 tysięcy pojedynczych assetów z biblioteki Evermotion.

Ceny zaczynają się od €19 miesięcznie za plan Newbie i skalują aż do €199-249 miesięcznie za plan Enterprise. Subskrybenci mogą także pobrać paczki kredytów, by doładować swoje konto i utrzymać dostęp do najniższych cen nawet po wydaniu wszystkich kredytów przyznanych w planie miesięcznym.

Evermotion Pass nie zmienia nic dla tych, którzy chcą kupować produkty Evermotion tak, jak dotychczas - kolekcje oraz pojedyncze modele można będzie nadal kupić poprzez sklep i oficjalnych resellerów bez potrzeby zakładania subskrypcji.

Evermotion Pass jest dostępny wyłącznie poprzez stronę sklepu Evermotion: www.evermotion.org/shop/evermotion_pass

Link to post
Share on other sites
Posted (edited)

To jest bardzo ciekawa opcja ale dodajcie informacje ile trzeba zapłacić za cały rok z góry a nie ile wychodzi miesięcznie bo i tka trzeba całość zapłacić przy planie rocznym. 

I jest błąd - jak się wejdzie w BUY CREDIT PACKS to już nie można wycofać do SUBSCRIPTION PLANS bo znika ta sekcja

Edited by Destroyer
Link to post
Share on other sites

Błąd na stronie kredytów dziś poprawiiliśmy 🙂.

Przy planie rocznym podajemy koszt za miesiąc, przy przejściu do czekoutu i tak system jeszcze musi wyliczyć podatek i przed zakupem podaje ostateczną cenę - za rok, z podatkiem. Myślę, że porównanie kosztów miesięcznych / rocznych to też dobra opcja dla klientów, ale jeszcze zastanowimy się, czy nie dodać całej kwoty przed opodatkowaniem na początku planów rocznych. Dzięki za feedback! 🙂

Link to post
Share on other sites
  • KLICEK featured this topic

Dla mnie zupełnie bez sensu jest podawanie kosztu miesięcznego gdy i tak trzeba zapłacić z góry za cały rok, koszt miesięczny może być podany obok żeby pokazać oszczędność w porównaniu do płacenia co miesiąc ale takie ukrywanie kosztu jest dla mnie mało eleganckie, bo i tak chwilę później zamiast ładnych 49E wyjdzie prawie 600 jakby się miało nadzieję, że ktoś napalony na tak niską kwotę od razu zapłaci całość i nawet nie zauważy bo 49 jest duże i dobrze widoczne a już te niecałe 600E nawet bez pogrubienia upchnięte w kilku zdaniach a na górze nadal widnieje 49E, źle to dla mnie wygląda, gorzej już by tylko było coś w stylu " zostaw swój numer telefonu oddzwonimy i podamy cenę" :)

  • Like 3
Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We are using cookies. Read about our Privacy Policy