Skocz do zawartości

Sztuczka ze wstawianiem wielu takich samych okien prawie jednym kliknięciem - prośba o przypomnienie

Featured Replies

Napisano

Witam Mistrzów wizualizacji.

Kiedyś (kilka /naście? ) lat temu stosowałem sztuczkę jak w temacie tzn.: 'zbudowałem ' jedno okno. W otwory okienne istniejącego już obiektu budynku wstawiałem inne b.proste obiekty powielone  przez instansce. Potem jedno (może dwa) kliknięcia i proste obiekty w otworach zamieniały się w okna. W skrócie to taka zamiana prostego obiektu na skomplikowany. Może ktoś z Was zna tę sztuczkę i mógłby mi przypomnieć jak ją się wykonuje? Pozdrawiam.

  • Odpowiedzi 2
  • Wyświetleń 568
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Po zaznaczeniu np. okna wchodzisz w Tools/Align/Clone and Align i tam otworzy się okienko, gdzie wskazujesz obiekty proste, które mają być zastąpione bardziej szczegółowym i na koniec zatwierdzasz.

Napisano

Po zaznaczeniu np. okna wchodzisz w Tools/Align/Clone and Align i tam otworzy się okienko, gdzie wskazujesz obiekty proste, które mają być zastąpione bardziej szczegółowym i na koniec zatwierdzasz.

Napisano
  • Autor

Dzięki wielkie jarox. Jak pracowałem w maxie tych kilka lat temu to chyba inaczej to wyglądało. W każdym razie działa i dzięki Tobie zaoszczędziłem sporo czasu. Pozdrawiam.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności