Skocz do zawartości

Program do tworzenia stron internetowych... nie pamietam nazwy


Jak_

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jakis czas temu (dawno) widzialem tutaj na glownej stronie link do programu do robienia stron internetowych.

Pamietam ze to byl standalone (offline), i bylo porownywany do Photoshopa w dziedzinie stron internetowych - dosyc latwo bylo dodawac bez programowania - drag and drop, no i visual programming bardziej (o ile dobrze pamietam).

Rowniez pamietam ze illustracja byla jakas kolorowa papuga (albo jakis ptak), i wlasnie ta ilustracja sluzyla jako tutorial ktory pokazywal zakres programu, po nacisnieciu tego linku.

Ktos wie o czym mowie, bo za cholerke nie moge sobie przypomniec?  Z tego co pamietam to program produkowal stronki html5.

Czasy Flasha I Dreamweavera mam za soba i nie chce za bardzo wracac do tych softow (Dreamweavera bo Flasha ni ma juz wiem).

Z gory dzieki za pomoc.

EDIT: Jezeli nikt nie bedzie wiedzial o czym mowie, to daloby rade zeby wlasnie ktos zaproponowal mi taki "visual coding html5 web page creator"? Dzieki.

Edytowane przez Jak_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Destroyer napisał:

O kurde balans, dzieki za odpowiedz! Za cholere nie znalazlbym tego!

Swoja droga pamietales nazwe, czy uzywasz sam?

Jeszcze raz dzieki, dam serduszko bo nie wiem jak dac +rep czy inne propsy.

Pozdrawiam.

 

EDIT: Kurde nie moze znalezc ani instalki, ani dema, ani filmikow, ani purchase...

EDIT 2: Wydaje sie ze soft nie dziala juz, ktos wykupil i schowal do szuflady. Byc moze byl za mocna konkurencja..

 

Ja pier*ole:

https://support.invisionapp.com/hc/en-us/community/posts/360074534251-What-really-happened-to-Macaw-

 

Hi Samuel,

Thanks for taking the time to reach out about Macaw. Though we appreciate your interest in Macaw and are happy you want to use it, we sunset support of Macaw on ending on December 31, 2018 after two years of legacy support. 

That means that we are no longer making the Macaw software available for download and can no longer assist with the support of Macaw going forward. 

Have a great day!

Regards,

Camille

 

EDIT 3:

https     ://www.kickstarter.com/projects/macaw/macaw-the-code-savvy-web-design-tool/comments

Zebrali 275 tysiakow na Kickstarter, ludzie dostali jakis "trial" za to (sa komentarze w comments section), dwa lata pozniej sprzedali innej firmie, a ta z kolei 2 kolejne lata pozniej ubila software. Szkoda gadac.

 

Ktos wie cus o podobnych softach OFFLINE, zeby nie placic haraczy? Dzieki z gory.

Edytowane przez Jak_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętałem Arta na głównej i charakterystyczna papugę której nazwa jest nazwa programu, już po Twoim opisie kojarzyłem, że o ten program chodzi ale jak dodałeś że jeszcz była papuga to już nie było cienia wątpliwości 🙂 no i w tym linku trzecim co podeslalem była właśnie informacja o wykupieniu i zakończeniu istnienia programu. Tak to bywa z nowymi softami czy kickstarterami, duże ryzyko, że nie przetrwają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Destroyer napisał:

Pamiętałem Arta na głównej i charakterystyczna papugę której nazwa jest nazwa programu, już po Twoim opisie kojarzyłem, że o ten program chodzi ale jak dodałeś że jeszcz była papuga to już nie było cienia wątpliwości 🙂 no i w tym linku trzecim co podeslalem była właśnie informacja o wykupieniu i zakończeniu istnienia programu. Tak to bywa z nowymi softami czy kickstarterami, duże ryzyko, że nie przetrwają. 

Ano tak faktycznie, wybacz tak sie napalilem ze dostalem linka do tego softy, ze zupelnie zapomnialem ze przeslales tamte dwa inne linki 😄

Wiesz, jedno gdy soft nie przetrwa, a drugie gdy instnieje podejrzenie ze soft dosc dobry i duza konkurencja. Ciezko stwierdzic co sie naprawde stalo.

Edytowane przez Jak_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności