Skocz do zawartości

Towarzystwo Przyjaciół Warszawy poszukuje grafika do realizacji plakatu charytatywnego dla Ukrainy


purple

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni Forumowicze i Twórcy

Były takie czasy iż osobiście zrealizowałam dwa zloty forumowe i angażowałam się w życie forum około dekady temu.

Dobrze wiem, iż próśb charytatywnych jest za wiele.

Dziś jednak jesteśmy w obliczu wielu sytuacji które utrudniają często proste działania. Pomagam koordynowanie działań w Towarzystwie Przyjaciół Warszawy, które 20-stego kwietnia organizuje w stolicy koncert ze zbiórką dla Ukrainy. 

Posiadamy grafikę naszej znajomej malarki- prymitywistki, której tradycyjne ornamenty w duchu Ukraińskiej sztuki ludowej posłużą jako motyw do plakatu i jak to się mówi "zrobią plakat". Pracownia zaś tej artystki została zbombardowana, dlatego uznaliśmy iż ornament który dostaliśmy do plakatu będzie symbolem naszej akcji.

Jednakowoż poszukujemy wizji na złożenie czcionki i objęcie kwestii kompozycji plakatowej, dlatego zgłaszam się do grona osób zaawansowanych warsztatowo. Liczę na alians sztuki ludowej ze znawstwem digitalowym, które ożywi obraz w duchu nowoczesnym i wzmocni przekaz emocjonalny.

My zaś proponujemy zamieszczenie osoby wspierającej naszą akcję, w materiałach informacyjnych.

Towarzystwo Przyjaciół Warszawy umie się odwdzięczyć !

Zapraszam do kontaktu. Termin - do poniedziałku. Materiały prześlę chętnej osobie na mail.

Do realizacji: kompozycja , czcionka, ew. DTP.

 

Serdeczności!

Dorota Strzelczyk

Maria Prymaczenko, Gołąbek Pokoju (1).jpg

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności