Skocz do zawartości

LINKED


gryzon

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem. Nowy wątek z moim eksperymentami z AI. A poniżej widzicie eksperyment nr.4 

krzysztof_gryzka_linked_2k.thumb.jpg.58c6f0f56ffce17d40dd6c5273980271.jpg

 

Assety

Grafika jest połączeniem kilku moich kung-fu  które próbowałem scalić do jednego obrazka. Trochę Digital Sculptingu na ZBrush. Trochę mecha designu na booleanach ZBrushowych. Jest też duży asset pająka którego pokazywałem wcześniej w galerii stworzony w VR z użyciem Gravity Sketch i ktibash. Wszystkie cyfrowe assety miały robiny shading i render na Keyshot Zbrushowym.  Tłem jest grafika wygenerowana na Midjourney. 

linked_kitbash_photobash_.thumb.jpg.588d488cfca7f47cbd635d3f8ccf38ed.jpg

 

inktober2019_gryzka_swing_04.thumb.png.08cacfb2c543c36813f7e0e7d8383213.png

Pod tym linkiem możecie zobaczyć instagramowy timelapse z powstania tego assetu. Zapraszam do śledzenia mojego kanału.

Scena

Tak wyglądała scena. 3 assety oświetlone HDRI spreparowaną w oparciu o backplate wygenerowany przez AI. Zależało mi by odbicia w obiektach i podłodze, która miejscami była dorabiana się zgadzały. Dodatkowe światło typu Area nad postacią. 

linked_keyshot_geometryview.thumb.JPG.0f23350979b6bdceedc13224c6c6a483.JPG

 

Render

Wszystkie obiekty mają zrobiony szybki shading proceduralny. Nie miałem ani czasu ani chęci by bawić się w UV i przygotowywanie prawdziwych tekstury na standardy produkcyjne. 

linked_keyshot_scene.thumb.JPG.f3f45129bc4aae4ea1b8df5dab6733cd.JPG

 

Compositing

Całość zrendzona została do 32-bit, konwertowałem to w Photoshopie do 16bit by móc tym manipulować i złożyć do kupy. 

linked_compositing.thumb.JPG.e5dc887565256e52e70297b79e090053.JPG

 

Artwork można zobaczyć w 4k na moim Artstation

Pozdrowienia

 

 

 

  • Like 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności