Skocz do zawartości

Scena 3D: Szpieg


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ja sie przyczepie do napisu archiwum :) a to dlatego iz poco komus ktos siedzi pokoju taki napis, o ile sie niemyle ma on sluzyc tym ktorzy ida korytarzem zeby wiedzieli gdzie ono sie znaduje wiec powinno byc chyba lsutrzane odbicie napisu :)

 

druga rzecz ktora mi niepasuje to swiatlo z zewnatrz, duzo strasznie go , no i te cienie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie przyczepie do napisu archiwum :) a to dlatego iz poco komus ktos siedzi pokoju taki napis, o ile sie niemyle ma on sluzyc tym ktorzy ida korytarzem zeby wiedzieli gdzie ono sie znaduje wiec powinno byc chyba lsutrzane odbicie napisu :)

 

druga rzecz ktora mi niepasuje to swiatlo z zewnatrz, duzo strasznie go , no i te cienie...

 

 

Właśnie to samo chciałem napisać.

Sporo roboty było, chyba poziom radiacji na sufici nad szybą kuleje (chyba że celowy był ten szum)

Praca cukierkowa do czołówki jakieś gry. Denerwuje trochę smuga świateł od żaluzji - powinna być rozmyta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cienie powinny się rozmywać wraz z oddalaniem się od szczeliny. także intrygujące są te cienie na suficie, zamiast światła centralnie za szybą mogłeś zrobić jedno światło górne directional i area light na chodniku przed domem jako światło odbite. także to światło latarki coś nie tak, jeśli coś je tam zasłania to chyba cienie powinny być na jego twarzy i na ścianie, ale to tylko drobiazg. zbyt ciemno tam gdzie szpieg, za jasno tam gdzie drzwi. w obu miejscach nic nie widać :/

ps. dopiero teraz przeczytałem , że modelowanie w Wingsie, brawa dla tego pana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra modelowany w wings 3d ok brawa ale tak czy inaczej postac szpiega jest do bani i tyle ! Wyglada jak jakas zdeformowana kukla ! Co do sceny ok niezle a skad te swiatla sie biora to najmniej istotne ! Moze szpiegas trzyma latarke w reku i swieci se na ryja zeby wypasc bardziej klimatycznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm mi sie praca bardzo podoba tylko zmienil bym swiatlo przy szpiegu z niebieskiego na jakies inne mniej razące, tak zeby jego oczy bylo tylko widac i ogolny zarys postaci ale to tylko takie moje male spostrzezenie :P Ogolnie jest bardzo dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nie pierwszy wspomnę o lustrzanym odbiciu napisu "ARCHIWUM", ale za to dodam, że uważam, iż ów napis powinien być większy, ze względu na swoją funkcję informacyjną. Na co dzień siedzę niestety w takich wyklejankach na szybie, więc wyrobiłem już sobie odpowiednie zboczenie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komentarze. Faktycznie przeoczyłem błąd z napisem – słuszna uwaga. Gra świateł jest trochę naciągana, jednak wydaje mi się, że w tego typu pracach realistyczne oświetlenie to rzecz drugoplanowa. Z resztą czasami widzi się w filmach takie nietypowe rozwiązania.

Salvator: freeware górą :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności