Skocz do zawartości

scena 3d: ?


Ana

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

no sympatycznie...

takie... wywazone.

ja tam bardzo lubie leciutkie, jasne tapetki...

nienawidze siedziec przy włączonym sztucnym swietle wieczorem... np. jak jem kolacje przy PC, to lubie widziec co jem... ;)

bardzo przyjemny pulpicik. pozwalam sobie go wrzucic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo przyjemna grafika, co do tytułu to ... zawsze jest z tym problem , szczególnie jak gdzieś wysyłasz swoją pracę (np. na konkurs ) ale do Twojej pracy pasuje mi np. "circles of time" albo "system" ... nie wiem może coś mi jeszcze wpadnie do głowy.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej - ładne.

Widzę wreszcie że zastosowałaś gradienty na odbiciach.

Uwielbiam takie proste i czyste scenki są nieraz lepsze od tych z nawalonymi polygonami które nie mieszczą się w sześciu cyfrach ;)

Ale nie o tym chciałem mówić. Kulki i pręty każdy może zrobić - jednakże trzeba to umieć ułożyć w jakąś przemyślaną kompozycję (podkreślem słowo niestandartową) dlatego że kulek w "necie" jest od groma i ciężko coś wymyślić coś nowego.

Fajne - proste - czyste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miala byc jasna, urok lezy w tym ze obiekty zanikaja w bieli

savoy nie zastosowalam gradientu w odbiciach, niestety nie wiem jak sie to robi :) musze sie duzo nauczyc,

mateusz jak chcesz lepsza jakosc to daj znac, moze sie dogadamy ;)

leander mam nadzieje ze twoj plas ze szczecia dalej trwa :)

 

ps: dziekuje za pomysł na tytuł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozyton, pozytron, dodatnio naładowany elektron. Różni się od negatonu (którego jest antycząstką) jedynie znakiem ładunku elektrycznego. Zderzenia pozytonu z negatonem prowadzą do anihilacji [(łc. ad ‘do’ + nihil ‘nic’) 1. unicestwienie, całkowite zniszczenie. 2. fiz. zamiana pary cząstka-antycząstka przy wzajemnym zderzeniu, przekształcenie jej w kwanty energii, np. bozony.]

definicja wg łonetu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności