Skocz do zawartości

obiekt 3d - nokia 5510


tadzik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

popraw nazwę wątku na nokia a nie "noaka" :D

ale do rzeczy: sam model spoko, mapping też, ale dałeś kiepskie ujęcie, za duży DOF w stosunku do skali (wygląda jakża ale by model miał około 5cm długości) no i najbardziej brakuje mi jakiejś scenki.

Render to Brazil?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) tez go widzilem hehe jest jeszcze jeden byk - przy guiku ze strzalkami pod ekranem, w oficjalnej wersji usunalem, a to paskudztwo juz sobie darowalem w maxie wlasnie z mysla o DOFie... i tylko czujne oczy te czujne oczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem w tym, ze ta siatka w miedzy czasie sie zcalila... a jak autor - ja sie skapowal to juz bylo za pozno... wiec to jest jedyna sensowana, ale w sumie tak na ktorej robilem komorke nie byla wiele rzadzsa, owszem guziki i glosnik byly i to sporo :-) coz uczymy sie na bledach bo ten model jest juz malo reformowalny przez moja nieuwage...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skilo: czionka - sciagnalem jaksa imitacje nokiowej, wiec jest mocno zblizona

nielot007: dziury nie byly booleanem tylko rzutowaniem siatki i extrudem, ale to podobne wiec teoria trafna :)

Skilo: a szybka dookola ekranu... nie wiem co napisac bo ona nie jest przezroczysta ani w realu ani w modelu... wiec chyba ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do szerokosci guzikow pozwole sobie sie nie zgodzic, natomiast spacja... ech to wynik mojego lenistwa, faktycznie powinna byc zrobiona od zera, bo jest inna, tutaj to rosciagniety zwykly guzik i nadzieja, ze nikt nie zauwazy :P no juz nie badzmy tacy drobiazgowi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności