Skocz do zawartości

Dzacek - rysunki


Gość Dzacek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

No to przenioslem. Dzacek, jesli chcesz, wyedytuj pierwszy post i zmien temat.

 

Jesli chodzi o prace podoba mi się Twoja kreska, fajne pomysly, dynamika. Za to nie widzi mi się cala postprodukcja na komputerze, ta plamiasta sepia, jakies mgielki, brzydkie teksturki w tle. Pod tym wzgledem podoba mi sie tylko ognisty smok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fenix jest rewelacyjny, nic dodać nic ująć

 

uwagi mam podobne do tych leandera, krestka bardzo fajna, i na tym etapie w/g mnie powinieneś kończyć prace, cała zabawa z dodatkami, białe plamki, mazania i w większości nieudane tła wpływają zdecydowanie na niekorzyść

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PIERWSZE i najważniejsze! POWSTAWIAJ LINKI! bo mi sie stronka chyba z godzine wczytywała

 

a co do rysunków to te dwa pierwsze fajne tylko w drugim te białe kreski kijowo wyszły i drzwi też ładne tylko jakoś tak sztucznie wyglondają, smok jakiś dziwny- sama szyja i nic, krasnolud na 6 screenie fajnie wyszed tylko mógłby na czymś stać a nie takie jakię lewitujące popiersie, fenix ładny wyglonda troche jak za szybą albo jakby na niej namalowany w zasadzie tylko głowe widać szkoda że reszta taka niewyraźna, przedostatnie mało ciekawe nic nie prezentuje sama głowa i tyle a ostatni oryginalny ale lepiej by wyglondał jako witraż w kościółku (czółby sie jak u siebie)

 

i weź następnym razem wszystkich prawie pracek nie przerabiaj na wzór starej księgi z tym przeżartym zżółkniętym papierem i nieczytelnymi gryzmołami bo maskowałeś tym chyba miejsca w które nie wiedziałeś co dać a kijowo pustak wyglonda no nie?

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności