Skocz do zawartości

Pierwszy projekt - DOOM SWORD by HF


[HF]

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich grafików i nietylko. Ponieważ jesteście najlepsi - chciałbym zasięgnąć opinii właśnie od was. Oto mój pierwszy projekt - Doom Sword. Mam nadzieję, że będą ze mnie ludzie...:) Praca nad mieczem trwała około 10h. Czekam na szczere opinie... Wiem, że tekstury nie są najlepiej dobrane, ale to zawsze można szybko poprawić ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

heh fajno tylko jakiś taki prosty, dałbyś jakiegoś bumpika na klinge z jakimiś runami czy cóś i rękojeść troche poprawił, a potem wzia mentala i metal(lume) surfrace pod materiał klingi i jak na początek by stykneło :)

Pracuj dalej

 

Aj zapomniałbym :) oświetl troszke inaczej i ładniej zaprezentuj to się już nie bede czepiał ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model przyjemny. Wyglada mi on na modelik do giery jakiejs. Tylko nie popelniaj tego bledu co wiekszosc z poczatkujacych grafikow - nie lekcewaz tekstur. Uwiez mi, ze w pracy nad obiektem, modelowanie go stanowi 10-20% zainwestowanego czasu. Podmienic tekstury to nie jest takie hop hop. Szczegolnie jak chcesz dac tam jakies mapy bump albo displace.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałem wyjaśnić - miecz zajmuje sporo, ponieważ jest w dużej rozdzielczości (dzięki temu widać więcej szczegułów). Wiem, że wypadałoby zmniejszyć obszar wokół miecza, ale miałem mało czasu i się spieszyłem - sorki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności