Skocz do zawartości

Popsuło się coś z bevelem!!!???


El Wieczor

Rekomendowane odpowiedzi

Nigdy nic takiego nie widziałem!!! Zrobiłem sobie kawałek potworka z cylindra, potem pozmieniałem troche vertexy i na końcu poextrudowałem i pobevelowałem i... w tych miejscach tekstura się chrzani! UVW Map nie pomaga! Dla przykładu zamieszczam obrazek, jak to wygląda w veiewporcie (i renderze też). Box był otexturowany dobrze a jak zacząłem wyciągać to coś takiego! Wcześniej nigdy tak nie było. Inne obiekty też teraz się nie dają extrudować. A jeszcze wczoraj było cacy. Coś włączyłem!!?? Na innym pliku to samo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

ale właśnie chodzi o to,że coś się zwaliło bo wcześniej nawet jak extrudowałem, to było widać teksturę a teraz po uzyciu unwrap na innym obiekcie przed wymodelowaniem obecnego coś nie gra. I to już na wszystkich obiektach. Coś spieprzyłęm tym unwrapem i nie wiem teraz jak ro wyłączyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale właśnie chodzi o to,że coś się zwaliło bo wcześniej nawet jak extrudowałem, to było widać teksturę a teraz po uzyciu unwrap na innym obiekcie przed wymodelowaniem obecnego coś nie gra. I to już na wszystkich obiektach. Coś spieprzyłęm tym unwrapem i nie wiem teraz jak ro wyłączyć.

 

hmm, sory ale sie zakrecilem ;), moglbys napisac dokladnie krok po kroku co robisz i co nie tak wychodzi? (ostatnio prawie nie sypiam wiec moze dlatego tak ciezko cos mi zrozumiec ;))

jak zmieniles cos w modyfikatorze w UnwarpUVW to raczej niemozliwe zeby mialo to wplyw na wszystkie inne obiekty w maxie, bo za kazdym razem po wybraniu Unwarp'a ustawienia sa domyslne (choc ostatnio go wiele nie uzywalem wiec moge sie mylic)

wiec jakbys mogl opisz po kolei ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności